Korona Kielce-8Sezon/Niezadowoleni Piłkarze

 suchy12kk Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2009
Skąd: Jarosław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010, 00:14    Pytanie
Moim problemem, jest to że większość, a przede wszystkim kluczowi gracze są niezadowoleni. Moim Skromnym zdaniem nie mają do tego powodów. Fakt stara się o każdego z nich po kilka drużyn z "wyższych półek", jednakże ostatnie sezony to zwycięstwa w lidze polskiej i oraz dojście do ćwierćfinału LM. Wartość klubu też nie jest najgorsza bo z marnych bodajże 500tyś dotarłem do 34,5 mln euro obecnym stanem. Śmieszną sprawą też są wartości zawodników... ale to już inna sprawa. Więc zwracam się do was... Bardziej doświadczonych graczy tejże świetnej gry o poradę co mam zrobić. W załączniku dołączyłem zdjęcie na potwierdzenie obecnego stanu.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.08.2010, 00:16

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 00:50    #1
Pewnie uważają że w obecnym klubie osiągnęli już wszystko, i szukają nowych wyzwań( transferów do lepszych klubów).Naturalna kolej rzeczy tym bardziej że nie grasz jakąś potęgą.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 elsiete Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2009
Skąd: 3miasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 09:18    #2
mozesz probowac przekonywac zawodnikow, ze w tym klubie moga cos jeszcze osiagnac (czy jakas taka podobna opcja jak zawodnik chce odejsc). Ale mozesz rozejzec sie za jakimis ciekawymi zawodnikami, zarowno młodszymi jaki i bardziej doswiadczonymi i powoli wymieniac kadre (moze masz w juniorach kogos ciekawego). Tylko nie rob duzych zmian kadrowych w krotkim czasie bo zawodnicy beda marudzic na brak harmoni

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 11:29    #3
Jest tylko jedno wyjście - sprzedać i kupić nowych. Pamiętam jak kiedyś do Wisły ściągnąłem same młode talenty, w drugim sezonie doprowadziły mnie one bodajże do półfinału LM. Po tym wydarzeniu musiałem sprzedać 10 piłkarzy, bo byli niezadowoleni i chcieli przejść do lepszego zespołu. Wprawdzie zarobiłem na nich fortunę (jakieś 40-50 mln ojro), ale nie miałem na kogo wydać tych pieniędzy... Urok statycznej reputacji lig. Nic na to nie poradzisz. Po tym wydarzeniu przestałem grać w polskiej lidze i przerzuciłem się na Anglię. Pozostaje czekać na najnowszą odsłonę FM-a. :)
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Sqrwiel Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 13:14    #4
Nie wiem panowie o jakiej wersji gry prawicie ale w Fm 2010 po tym jak wisłą w drugim sezonie bylem w finale LM w trzecim w finale ligi europy w czwartym wygrałem LM reputacja mi sie zmieniła klubu z krajowej na kontynentalną i nikt nie chce odchodzić z klubu a mam gwiazdy w składzie typu neymar, sanchez z udinese, sakho, renan, lukaku czy sissoko :)

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 13:52    #5
Nie wszyscy używają FMRTE lub grają metodą S&L...
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Sqrwiel Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 13:57    #6
Nie używam tego. Jedynie czym sobie pomagam to ze sciągnołem z neta shortliste talentów. Zresztą moją karierę opisałem w przechwałkach i tam są screeny jak kupuje graczy. Nie odsejwowalem ani razu ani jednego meczu. Świadczy choćby o tym to ze przegrałem 2 finały pucharów europejskich pod rząd. Naewt nie wiesz jak mnie to zabolało bo nie ma nic gorszego od dojścia do finału i porażki. Jak bym odsejwowywal to bym miał na koncie 2 puchary europy i puchar euro. A tak na marginesie na jakiej podstawie oskażasz mnie o oszukiwanie w grze? Na takiej ze sam nie potrafisz grac? Nie radzimy sobie w polskiej lidze to zmieniamy ligę na angielską i się jeszcze mądrzymy i oskarżamy innych, brawo !Jakie to typowo polskie opluć kogoś gdy mu coś wychodzi...

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 23.08.2010 o godz. 14:06

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 14:08    #7
Ciekawe jak ich wszystkich kupiłeś. Ja w lidze francuskiej mógłbym tylko pomarzyć o takiej ekipie w 3 sezony. Otamendi, Zezinho i Neymar to i tak był sukces.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Sqrwiel Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 14:15    #8
Na raty. Mając budżet transferowy 10 min euro można na raty kupić zawodników za 40 mln euro i spłaca się to przez 4 sezony.A kupić Otamandiego czy Neymara do Wisły na starcie gry to nie żaden kłopot. Jak ktoś nie wierzy proponuję zacząć grę Wisłą i sam się przekona.Trzeba też cierpliwości Takiemu Sakho z PSG przez 4 sezony proponowałem transfer może z 30 razy aż w końcu się zgodził trafiłem na moment.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.08.2010 o godz. 14:19

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2010 14:22    #9
Bardzo realistyczne. To tak jak wykorzystywanie opcji 'po 40 występach' w FM-ie 2008.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.