konieczność zgłoszenia 4 wychowanków w LM

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2010, 12:04    Pytanie
jak wiadomo do Ligi Mistrzów trzeba zgłosić co najmniej 4 wychowanków. z tego co wiem jest to termin nieco uproszczony, bo rozumie się przez niego zawodnika który w wieku 15-21 lat przynajmniej przez 3 sezony grał w barwach danego klubu. prowadzę Wisłę Kraków i teraz moje dwa pytania:

- dlaczego jako wychowankowie nie są traktowani piłkarze zagraniczni których sprowadziłem do klubu w wieku 16-18 lat, a którzy grają u mnie od co najmniej 3 sezonów? czyżby status wychowanka przysługiwał tylko narodowości jaką reprezentuje klub?

- co się stanie gdy nie będę chciał / nie będę miał możliwości zgłoszenia 4 wychowanków? nie będę mógł uczestniczyć w Lidze Mistrzów? czy może gra zwyczajnie stanie w miejscu i nie będę mógł się ruszyć dalej?

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.01.2010, 12:12

 Franek1994 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2011
Skąd: tbg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 16:11    #10
ja mam trzech zawodników szkolonych w kraju , plus czterech zawodników z pierwszego składu co są szkoleni w klubie i pięciu zawodników w rezerwach co tez są szkoleni w klubie , a gdy przychodzi do zgłoszenia do lm to nie ma niby żadnego zawodnika wyszkolonego w klubie i moge tylko 17 zawodników zgłosić , jest jakis patch żeby to naprawic , nie tracąc zapisu gry ?

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2014 22:50    #11
[quote="techniczny"]jak wiadomo do Ligi Mistrzów trzeba zgłosić co najmniej 4 wychowanków. z tego co wiem jest to termin nieco uproszczony, bo rozumie się przez niego zawodnika który w wieku 15-21 lat przynajmniej przez 3 sezony grał w barwach danego klubu. prowadzę Wisłę Kraków i teraz moje dwa pytania:

- dlaczego jako wychowankowie nie są traktowani piłkarze zagraniczni których sprowadziłem do klubu w wieku 16-18 lat, a którzy grają u mnie od co najmniej 3 sezonów? czyżby status wychowanka przysługiwał tylko narodowości jaką reprezentuje klub?

- co się stanie gdy nie będę chciał / nie będę miał możliwości zgłoszenia 4 wychowanków? nie będę mógł uczestniczyć w Lidze Mistrzów? czy może gra zwyczajnie stanie w miejscu i nie będę mógł się ruszyć dalej?[/quote]

- Status wychowanka otrzymuje gracz, który przez 3 lata do 21 roku życia reprezentuje barwy klubu. Jeśli zawodnik wysyłany był przez Ciebie na wypożyczenia, czas który na nich spędził nie wlicza się do liczby dni niezbędnych do uzyskania statusu wychowanka.

Uproszczając, młody zawodnik musi przebywać przez 1095 dni we Wiśle (nie na wypożyczeniach) aby uzyskać status wychowanka.

- Jeśli nie będziesz chciał/nie będziesz miał możliwości zgłoszenia 4 wychowanków, a zgłosisz np 3 i dodatkowo spełnisz warunek zgłoszenia wymaganej liczby zawodników wyszkolonych w kraju, zostawisz jedno puste miejsce (czyli zgłosisz 24 zawodników).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.