Kompletny brak wyników

 dvyvek Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013, 23:55    Pytanie
Witam, od jakiegoś tygodnia gram w nowego FMa, ale mam kolosalny problem. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Otóż wybrałem sobie w 1 sezonie Kasierslautern, celem był awans do Bundesligi. Ale... ta drużyna kompletnie nie chciała grać, na jedno zwycięstwo przypadały 2-3 porażki. Po połowie sezonu mnie wywalili. Poszedłem do Widzewa, mieli ostatnie miejsce, i z takim miejscem skończyłem z nimi. Nie wygrałem ŻADNEGO z 10 meczów do końca sezonu. Potem to samo w innej lidze (Servette - beniaminek ligi szwajcarskiej). Tutaj to już brakuje mi słów. Na jesień wygrałem 2 mecze, cała reszta to porażki. Próbowałem chyba wszystkich możliwych ustawień, formacji, poleceń (dodam że zgranie było na wysokim poziomie). Przegrywam ze wszystkimi, nawet w pucharach krajowych z drużynami z niższych lig. Grając w tego FMa czuje się jakbym prowadził b-klasowe drużyny grające w Lidze Mistrzów. Kompletna katastrofa. Gram od wersji 2008 ale teraz czuje się jakbym pierwszy raz miał kontakt z piłką.

Nie szukam porad, taktycznych czy innych, bo to nie ma sensu.

Chciałem się tylko zapytać czy ktoś też tak ma? Taki przypadek? To jest chyba jakiś mega bug, wszystkie drużyny które prowadze grają tragicznie

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 12:16    #1
Nie mięłam takiego przypadku gralem w Serie CA/2 i Polskiej 1 Lidze i szlo mi kiepsko z obroną ale meczylem sie z taktykami i później było nieźle :) jak dal mnie pare zmian i najlepsza seria od dawna :)

 tomek7cr Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Skąd: Wallington (USA)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 12:32    #2
Mógłbym rzec że mam podobną sytuacje. Na początek wziąłem Man United żeby ogarnąć nowy system taktyki, ale....... Nie ogarnąłem do dziś. Zwolniony z Man United. Następnie zacząłem Wisłą i kolejna tragedia. Potem zacząłem bezrobotny, i zatrudniłem się w klubie Chrobry Głogów. Zwolniony po połowie sezonu. Teraz PSV i po pierwszym sezonie 3 miejsce ale dwie drużyny powyżej uciekły z 15-20 punktową przewagą. Kilka razy byłem o krok od zwolnienia. Mam dość defensywny styl i tracę multum bramek. Nic na "odpie*dol", wydaje mi się żę ustawiam polecenia indywidualne dość starannie, a efekty.... mizerne.

W poprzednich wersjach nie było nigdy tak źle, zdarzały się kryzysy ale nie aż takie. I do dziś się zastanawiam jak tyle ludzi potrafi wygrać słabym zespołem w pierwszym sezonie Premier League, albo utrzymać serie bez porażki do ponad 20 meczy. Cuda!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.11.2013 o godz. 12:35

 dvyvek Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 12:55    #3
Wg mnie to może być spokojnie najlepsza gra z serii, ale.. No właśnie gdyby nie to, że nie da się w to grać. W drugim sezonie prowadzę już CZWARTY klub, St.Mirren objąłem w grudniu, cel jaki dostałem to walka o puchary a na dzień dobry 0:5 i 0:4, w trzecim meczu wygrywałem 1:0 mając 2 strzały w meczu i co? przegrałem tracąc gole w 88 i 91 minucie. Dodam że to już nie pierwszy raz kiedy tracę punkty w tych minutach. Straciłem już cierpliwość...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution