Komentatorzy piłkarscy

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 11:35    #11
ja poza Mateuszem Borkiem bardzo lubie sluchać duet ligi angielskiej z Canal + sport czyli Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny :)
(L)

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:15    #12
Osobiście uwielbiam Wyrzykowskiego i Jarońskiego, gdy komentują wyścigi kolarskie, wiadomo, że często na trasie nie dzieje się za dużo, ale tych dwóch Panów świetnie wypełnia takie momenty.

Borek i Bożydar są mi obojętni, choć są chwilę, że mocno mnie irytują, szczególnie gdy pojawia się gdzieś w okolicy Kowalczyk, lubiłem go jako piłkarza, jako komentatora nie znoszę. Ostatnio też (w pierwszej wiosennej kolejce) miałem okazję posłuchać, przy okazji meczu Górnik - Legia, Brzęczka, mam nadzieje, że to był ostatni raz kiedy musiałem ścierpieć jego obecność, takiej stronniczości dawno nie słyszałem.
The only person standing in your way is you.

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 14:52    #13
[quote="Drinkwater"]Osobiście uwielbiam Wyrzykowskiego i Jarońskiego, gdy komentują wyścigi kolarskie, wiadomo, że często na trasie nie dzieje się za dużo, ale tych dwóch Panów świetnie wypełnia takie momenty.



Gdy Ci dwaj komentują biathlon, też się bardzo miło ogląda :) Tęsknię za Szaranowiczem, gdy oglądam skoki, bo Szczęsny mnie strasznie wkurza. Dzięki niemu wiem, ile lat ma dany skoczek i skąd pochodzi, bo tych dwóch sformułowań używa przez cały sezon.

Tak jak było wcześniej pisane, panowie od snookera są świetni w swojej robocie. Borka też lubię, ale czasami wg mnie przegina.

Oglądał ktoś Bundesligę, jak komentuje Kałużny? ŻE x 10 w jednym zdaniu :D
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 15:05    #14
Ja uwielbiam Bartłomieja Rabija. Świetny komentator. Dreszcze przechodzą czasami. Komentuje ligę Hiszpańską, w tym głównie mecze Blaugrany. Jest ze Sportklubu+. Niezwykle się raduję, gdy komentuje mecz, który oglądam. Uważam, że lepszego nie ma.
Més que un club. Visca el Barça.

 Kanonier1886 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 15:15    #15
Ja oglądam zawsze z Kałużnym "No myślę, żeżeżeże...". Ja najbardziej lubię duet z C+: Twarowski&Nahorny, oraz Przemysława Pełkę z Polsatu. :P

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 15:19    #16
MIROSŁAW TRZECIAK LEGENDA POLSKIEJ SCENY KOMENTATORSKIEJ I MISTRZ OBIEKTYWIZMU!
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 16:17    #17
Panowie od snookera na Eurosporcie są świetni. Leszek O[ł]łowski odpada ze względu na wymowę. Lubię Wojtka Jagodę. A ktoś wspominał o komentatorze Sportklubu. Oto popis jego możliwości: Komentarzpo faulu Witsela na Wasylu. Ten filmik podsumowuje również poziom komentarzu w Polsce.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 20.03.2012 o godz. 16:18

Jesteśmy tu aby pomagać...

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 16:19    #18
Panowie Jewtuch i Kruk to najlepsze co się mogło snooker przytrafić, podobnież jak duet Wyrzykowski-Jaroński i ich mistrzowski komentarz biathlonu. Do tego jak zawsze trzymający poziom Tomasz Swędrowski, kiedy łamie mu się głos to wiadomo, że są emocje :)
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 16:30    #19
[quote="SebolOsW"]Ja uwielbiam Bartłomieja Rabija. Świetny komentator. Dreszcze przechodzą czasami. Komentuje ligę Hiszpańską, w tym głównie mecze Blaugrany. Jest ze Sportklubu+. Niezwykle się raduję, gdy komentuje mecz, który oglądam. Uważam, że lepszego nie ma.[/quote]

Również uwielbiam tego gościa, mój ulubiony komentator. Ma niesamowitą wiedzę o futbolu w Ameryce Południowej.

[quote="zetkaiii"].........A ktoś wspominał o komentatorze Sportklubu. Oto popis jego możliwości: Komentarzpo faulu Witsela na Wasylu. .......[/quote]

Nie wiem co to za gość komentuje, ale to nie jest Rabij.


Lubię jeszcze słuchać Leszka Orłowskiego, nie przeszkadza mi nawet jego wymowa. Wojciech Jagoda też zawsze na propsie, polecam "Poniedziałkowy program piłkarski" na nsport. Zawsze ma najwięcej najciekawszych rzeczy do powiedzenia.

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 17:08    #20
Najbardziej pasują mi komentatorzy Canal+, a w szczególności duet Twarowski-Nahorny. Z jakiegoś powodu lubię też Mateusza Borka.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.