Kogo dokupić?

 tobiasz.wozniak Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2006
Skąd: Borek Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2006, 11:47    Pytanie
Zdobyłem mistrzostwo ligi polskiej.Będę grał w eleminacjach ligi mistrzów.Mój skład to Piątek,lasocki,kuś,wójcik,mowlik,kaźmierczak,scherfen,piechniak,goliński,reiss,gajtkowski a na rezerwie gregorek,łukasiewicz,gancarczyk,madej,gorząd,nawrocik,kotorowski.Mój budżet wynosi 20mln + za wygranie ligi + za wygranie pucharu polski.Kogo mam dokupić??????????

Assistant Proletariat

0
31.05.2006 12:40    #1
Martin Kamburov

 wojtko Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2006
Skąd: Szczebrzeszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2006 12:45    #2
Osvaldo Miranda

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2006 13:17    #3
Sprawdz w dziale TALENTY ;)

P.S. Nie wiem dlaczego sie innych pytasz o to, kogo mozesz dokupic. Moim zdaniem transfery sa najciekawszą częścią tej gry i o to, kogo moge kupic pytam tylko wtedy, gdy nie znam dobrze jakiejs ligi, czy piłkrzy z jakiegos kraju.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2006 14:49    #4
Plus za mało informacji dałeś/ 20mln czego? Złotych, funtów? Po nazwiskach też jest ciężko ocenić kogo przydałoby się wymienić...
myspace.com/marneszanse

 Artur2350 Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Lubartów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2006 07:04    #5
Kup Grzegorza Rasiaka. Szybki, waleczny, dobra gra glowa, przyspieszenie tez calkiem calkiem no i oczywiscie swietne wykanczanie akcji i technika,a liga mistrzow masz murowana:D

matiass Proletariat

0
01.06.2006 07:12    #6
rasialdo jest za dobry.weź zobacz brazylijczyków albo piłkarzy z afryki

 Rafinho87 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.06.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2006 08:40    #7
Sciągnij FM Skouta i poszperaj za młodymi graczami z ability powyżej 170.....:D

madness Proletariat

0
01.06.2006 10:32    #8
na bramkę: Janukiewicz obrona: Łakomy (lewy, środek), Łągiewka, Golański, Radler (prawy, środek) pomoc: Gołoś (środek - lewa strona), Freddy Guarin (def. pomocnik - Kolumbia), Zganiacz (środek), Smoliński, Siedlarz, Plizga, Mysona, Peszko (lewe skrzydło), Szałachowski, Gudewicz, atak: Grosicki, Korzym, Ulatowski Krzysztof, Felipe Flores i Andrij Pereplyotkin (niektórzy muszą trochę potrenować, co by potem podbijać świat) Ja takim składem wygrałem UEFA Cup i Superpuchar bez metody save-and-load, tylko całkiem uczciwie i pojechałem takie kapele jak Espanyol, PSG, Szachtar, Ath. Bilbao, Everton i Liverpool, a w Superpucharze Chelsea! Warto opierać grę na polskich zawodnikach :) U mnie polska młodzieżówka jechała ze wszystkimi (mistrzostwo Europy U21), a ja miałem tam 8 reprezentantów. Nie zawsze dużo wydanej kasy oznacza dobrą grę zespołu :) Pozdrowienia ŁKS ŁÓDŹ

madness Proletariat

0
01.06.2006 10:32    #9
na bramkę: Janukiewicz obrona: Łakomy (lewy, środek), Łągiewka, Golański, Radler (prawy, środek) pomoc: Gołoś (środek - lewa strona), Freddy Guarin (def. pomocnik - Kolumbia), Zganiacz (środek), Smoliński, Siedlarz, Plizga, Mysona, Peszko (lewe skrzydło), Szałachowski, Gudewicz, atak: Grosicki, Korzym, Ulatowski Krzysztof, Felipe Flores i Andrij Pereplyotkin (niektórzy muszą trochę potrenować, co by potem podbijać świat) Ja takim składem wygrałem UEFA Cup i Superpuchar bez metody save-and-load, tylko całkiem uczciwie i pojechałem takie kapele jak Espanyol, PSG, Szachtar, Ath. Bilbao, Everton i Liverpool, a w Superpucharze Chelsea! Warto opierać grę na polskich zawodnikach :) U mnie polska młodzieżówka jechała ze wszystkimi (mistrzostwo Europy U21), a ja miałem tam 8 reprezentantów. Nie zawsze dużo wydanej kasy oznacza dobrą grę zespołu :) Pozdrowienia ŁKS ŁÓDŹ

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.