Klub filalny ...

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2010, 23:10    Pytanie
Gram w FM 07 i tak się zastanawiam czy klub finalny jest mi w ogóle do czegoś potrzebny np;gram Wisłą Kraków i mam klub finalny Spartak Nalczik wypożyczam tam piłkarzy itp ale gdy oni wracają żadne atrybuty in nie wzrastają ;/ Więc się pytam prosić zarząd o te kluby czy dawać młodym piłkarzom grać w rezerwach ??
PS.Jeżeli już to brać kluby (finalne) z Polski czy z zagranicy ??
PS2.Czy mogę grając Wisła prosić zarząd o klub PATRONACKI ??

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.10.2010, 23:11

Widzew ole ,ole .xD

 Pawcio Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 310
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2010 23:26    #1
Kluby FILIALNE od słowa FILIA nie są raczej po to by zawodnikom wzrastały umiejętności, a raczej po to by się ogrywali. Np. możesz wysłać tam zawodników którzy są młodzi, w przyszłości widzisz ich w pierwszej "11", ale jeszcze za wcześnie dla nich. Wtedy ich tam wysyłasz by się ograli. Tak samo z zawodnikami nie łapiącymi się do składu, by coś sobie pograli. Nie odpowiem Ci, czy lepiej kluby filialne brać z zagranicy czy z polski, powiem tak: biorąc klub z zagranicy zwiększasz swoją wiedzę na temat państwa z którego jest ten klub.
A co do klubu Patronackiego, to jeżeli klub nie wyraża zgody na posiadanie tego to nie dostaniesz go, o ile jakiś większy klub nie zwróci się do Ciebie z zapytaniem czy nie chciałbyś być jego klubem filialnym (niegdyś grając właśnie Wisłą, dostałem ofertę taką od Arsenalu Londyn)
Mam nadzieję, że pomogłem.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.10.2010 10:28    #2
Tylko z tym ogrywaniem to właśnie chodzi o to, żeby im te umiejętności wzrastały dzięki temu, że nie tylko trenują ale też grają. Problem jest wtedy gdy klub filialny ma dużo gorszą bazę treningową, co przy domyślnym treningu powoduje, że czasem nie warto gracza do filii wysyłać.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.