Klub a reprezentacja

 putik Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2007
Skąd: Siem-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007, 15:12    Pytanie
Otóż mam taki problem...w dniu 3.04 mam do rozegrania mecz rewanżowy w Pucharze UEFA z Realem Madryt (Gram Wisłą Kraków) ale 5 albo 6 moich najlepszych zawodnikow (głównie Kolumbia i Chile) zostało powołanych na mecze swojej reprezentacji w dniu 2.04 więc napewno nie zdążą sie zregenerować w ciagu 1 dnia albo nawet nie wróćą w porę...w dniu kiedy zostałem poinformowany że zostali powołani to nie mogłem ich skreślić ze składu reprezentacji bo to jest mecz oficjalny :/ wszyscy zawodnicy to pomocnicy i napastnicy więc nie mam kogo do składu wystawić na mecz z Realem!! 1 mecz 1:1 i i miałbym realną szanse na awans (to już ćwierćfinał) ale nie mam składu :/ jest jakiś sposób żeby przełożyć mecz albo sprowadzić ich spowrotem do klubu ??

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 15:16    #1
Nie ma takiej mozliwosci. Jezeli zdaza wrocic to bym zaryzykowal i ich wystawil mimo nie pelnej kondycji. Jesli nie zdaza to niestety zostaniesz zmuszony do wystawienie lawkowiczow badz juniorow. Mam pytanie czy zremisowales u siebie czy u nich, bo jezeli w Madrycie to wystaw defensywny sklad i modl sie o 0-0.

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 15:18    #2
No niestety to jest troche glupie ja tez tak mialem ze w maju byl final LM a ja nie polowy skladu bo zostali powolani na mecze w Ameryce Pld.. ;/ Nic niesety z tym nie mozesz juz zrobic zagraj 1 napastnikiem i licz na szczescie :)

 putik Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2007
Skąd: Siem-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 15:24    #3
No 1 mecz zremisowałem w Madrycie dzięki wspaniałej grze bramkarza (12 obronionych strzałów na bramke i oczywiście gracz meczu) moze nie bede wystawiał juniorów ale w rezerwach kogoś tam mam :) pod wieczór rozegram ten mecz to najwyżej napisze jak mi poszło

 kacpergawlo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 796
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 16:01    #4
Zagraj jak najbardziej defensywnie i wierz w cuda moze ci sie uda, licze, ze pomoglem :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 16:05    #5
Nie ma sposobu na ich nagły powrót ale jeżeli już by wrócili to jest sposób na szybką regenerację sił przy pomocy FMM.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 pavlov99 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2005
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 16:41    #6
I po co kupywałeś tylu zawodników z Ameryki Pd. !!??. Teraz masz nauczkę, aby następnym razem swoje pieniądze inwestować w polskich piłkarzy (w końcu Wisła to polski klub, a nie ... :>;):]

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 17:14    #7
eee FMM to jest tylko ulatwienie...

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 17:19    #8
Pawisco poradź mu coś lepszego...
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 putik Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2007
Skąd: Siem-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2007 18:43    #9
Juz po meczu :D przebieg meczu poprostu był fantastyczny :D praktycznie cala linia pomocy to byli rezerwowi a to ja byłem zespołem przeważającym w 1 polowie ale wynik był 0-0. W 2 polowie Real zaczął mocno cisnąć ale mój niezawodny bramkarz raz po raz ratował mój zespół i w 74 minucie po kontrataku strzeliłem bramkę i wygrałem 1:0 ;) a co do zawodników z ameryki płd....w polsce juz nie ma dobrych piłkarzy którzy by sie nadawali do mojego zespołu i jedynie mogę kupować zawodników z Europy wschodniej albo właśnie z Ameryki płd. wkońcu tam jest najwięcej talentów.Od razu dodam ze juz grałem w półfinale z Arsenalem i przegrałem w dwumeczu 3:5 ale za każdym razem mocno ich postraszyłem :) dla mnie to jest sukces połfinał UEFA bo to mój dopiero 3 sezon

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.