Kłopotliwa Liga Mistrzów

 olszak93 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2017, 21:44    #1
Dobry wieczór wszystkim,

Gram w Football Managera od 2006 roku - kiedy wujek kupił mi na urodziny wersję pudełkową z poradnikiem.
Football Manager 2017 jest dla mnie największym wyzwaniem od lat, ale nie ukrywam, że zaczął mnie frustrować. Mam już kilkanaście rozegranych sezonów i tylko 2 wygrane w Lidze Mistrzów. Ostatnie kilka sezonów to jednak jakiś kiepski żart. Wygrywam trofea krajowe, ale w LM - 6 finałów Z RZĘDU przegrałem. Wiem, że prowadzenie Porto, Monaco, Juve, Realu, czy United nie jest wyzwaniem, ale zastanawiam się nad tym - jaki błąd popełniam? Liczę na Wasze podpowiedzi ;)

Pozdawiam serdecznie

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2017 01:42    #2
Podaj zrzut ekranu twoich przegranych finałów bo coś nie chce mi się wierzyć ze miałeś 6 przegranych finałów.Dwa to zrozumiem,ale 6 to chyba jakieś jaja teraz rzucasz tutaj :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
1
20.10.2017 18:29    #3
Ja tutaj nie widze nic co mogloby zaniepokoic. Z roku na rok Manager robi sie coraz bardziej realistyczny i zarazem trudniejszy. Nie tylko twoj klub sie wzmacnia, ale przeciwnicy komputerowi tez. Jaki sens grac w gre ktora pozwala nam wszytsko wygrywac? Teraz trzeba sie troszku wysilic, zmieniac taktyki, odpowiednio rozmawiac z teamem aby byl zmotywowany. Dlaczego masz pretensje ze nie wygrywasz finalow? Nie czaje tego wogole. Np dlaczego Legia Warszawa nie wygrywa meczow w LM? Bo czegos jej brakuje. U cb jest to samo. Wzmocnij sklad, zmien taktyke, daj wieksze premie zawodnikom :)

 olszak93 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2017 21:33    #4
Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić foto ;)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2017 23:28    #5
Ja ostatnio grając Juventusem odniosłem 2 porażki z rzędu w finałach LM to myślałem że rozniosę swój laptop na strzępy a przy 6 przegranych finałach to pewnie bym już nigdy nie ruszył FM haha
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2017 23:33    #6
@Stilion
Gra zawsze będzie grą i nigdy nie dorówna realizmowi,a gra ma dawać radość , nawet w świecie realnym wątpię by ktoś doznał 6 przegranych.To już nie byłaby klęska ale jakieś chore fatum :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Stilion Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 05.10.2017
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2017 08:11    #7
[quote="Gallacher"]@Stilion
Gra zawsze będzie grą i nigdy nie dorówna realizmowi,a gra ma dawać radość , nawet w świecie realnym wątpię by ktoś doznał 6 przegranych.To już nie byłaby klęska ale jakieś chore fatum :)[/quote]

Ale wlasnie co sezon probuja jak najlepiej odwzorowa rzeczywistosc. Osobiscie jak bym wygrywal wszytsko to uznal bym gre za slaba i dla casuli. Komputer musi sie rozwijac, a po 6 sezonach jakis klub na bank ma juz same gwiazdy z ktorymi ciezko wygrac. Taka jest rzeczywistosc, w koncu co roku praktycznie kto inny wygrywa w rzeczywistosci. Chyba ze klub jest na fali to 2 sezony z rzedu. Wasz FM17 jest w porzadku.

PS. po co grac w gre ktora nie stanowi wyzwania?

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2017 11:45    #8
A co, jeśli powiem Ci, że to Twoja wersja jest jakaś dziwaczna?
U mnie, w pierwszym sezonie (bez łatki na letnie okienko 2017) LM wygrał...LYON. Potem 4x pod rząd ManU, następnie Bayern, by w siódmym sezonie (wygrał w szóstym)...nie wyjść z grupy LM.
Ja mam niestety kolejny przykład przepychania czipsów za wszelką cenę, który mnie tylko irytuje. Chociaż w sezonie 22/23 w 1/4 były, oczywiście, 4 angielskie (Chelsea, 4senal, Soton i City). Wszystko upadło i sobie głupi ryj rozwaliło, odpowiednio z Realem, Barceloną, moim Paris FC oraz Leverkusen. Zawsze coś :D

 amenokoyane Młody aktywista

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2017 12:06    #9
[quote="Stilion"]Ja tutaj nie widze nic co mogloby zaniepokoic. Z roku na rok Manager robi sie coraz bardziej realistyczny i zarazem trudniejszy. Nie tylko twoj klub sie wzmacnia, ale przeciwnicy komputerowi tez. Jaki sens grac w gre ktora pozwala nam wszytsko wygrywac? Teraz trzeba sie troszku wysilic, zmieniac taktyki, odpowiednio rozmawiac z teamem aby byl zmotywowany. Dlaczego masz pretensje ze nie wygrywasz finalow? Nie czaje tego wogole. Np dlaczego Legia Warszawa nie wygrywa meczow w LM? Bo czegos jej brakuje. U cb jest to samo. Wzmocnij sklad, zmien taktyke, daj wieksze premie zawodnikom :)[/quote]

Wydaje mi się, że autor tematu nie ma problemu z taktyką skoro wszystko wygrywa i dochodzi w LM do finału. Pretensje to może ma o to że 6 razy z rzędu przegrał te finały.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2017 12:17    #10
A może masz piłkarzy z niskimi atrybutami "ważne mecze"? Jak radzą sobie z presją? Jaką mają ambicje?
Może tutaj jest pies pogrzebany, że piłkarze robią wynik, ale na samym tytule im nie zależy? Albo się zwyczajnie spalają w najważniejszym spotkaniu i przechodzą obok niego?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.