KKS Lech Poznań

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 20:25    #11
Siema, jestem kibicem Lecha, ale w sumie na mecze nie jeżdżę, bo średnio mam z kim, ale do rzeczy. Czy w sytuacji kiedy - nie jestem pełnoletni, nie chodzę co kolejkę na mecz, ale chcę wesprzeć zespół i lubię drzeć mordę to mogę usiąść w kotle ;) ?

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 21:22    #12
Ach, żałuję, że nie wybieram się na mecz z Polonią. Godzina 20:30, zupełnie inna atmosfera. Jadę na mecz z Podbeskidziem B-B. Raczej nie na kocioł, ale dopingować będę głośno. Co do sytuacji Lecha, to uważam, że Lech ma REALNE, podkreślam REALNE szanse na mistrza, patrząc na ostatnie kolejki. Rumak odmienił tą drużynę, to widać gołym okiem. I z taką grą stać ich spokojnie na to, chociaż puchary najpierw. Meczem - kluczem będzie pojedynek z Polonią Warszawa. Bez Rudneva oraz Wołąkiewicza, ale mają ich kim zastąpić, a to jeszcze zależy, czy Luis się wyrobi. Myślę, że dwie pierwsze drużyny to będą Ruch bądź Lech. Legia? Jak przegrywa i remisuje walcząc o mistrza, to na co oni liczą? Śląsk jest bez formy, a i tak zdobył szczęśliwy remis(Przypomnę, nieuznana bramka Dudy, niesłusznie z resztą). Oczywiście, moje zdanie jako fana nie jest obiektywne, ale ktoś nie patrzący subiektywnie uważałby podobnie. Twierdzę, że Kolejorz pokona Polonię oraz Podbeskidzie, oraz zremisuje z Widzewem. Oczywiście chciałbym komplet punktów. Stać ich na to, ale trzeba patrzeć trzeźwo.

Pyskaty, a z jakiej jesteś miejscowości? Bo szukam ludzi z Ostrowa Wielkopolskiego na wyjazd. Transport 30 zł. Jak ktoś chętny, to prosiłbym o kontakt. :)

Pozdrawiam.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 21:23

Més que un club. Visca el Barça.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 13:55    #13
Leszna :P. nadal proszę o odpowiedź na pytanie :).

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 14:08    #14
[quote]Czy w sytuacji kiedy - nie jestem pełnoletni, nie chodzę co kolejkę na mecz, ale chcę wesprzeć zespół i lubię drzeć mordę to mogę usiąść w kotle ?[/quote]

Naturalnie, że tak. Tylko musisz się liczyć z faktem, że w dniu meczu nie kupisz biletu na tą trybunę. Bilety na drugą trybunę rozchodzą się bardzo szybko. Usiąść w kotle nie możesz, ale drzeć mordę oczywiście, że tak. A na kotle i tak jest pewnie sporo osób niepełnoletnich, więc nie masz się co martwić.

Pozdrawiam.
Més que un club. Visca el Barça.

 lukist Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: TP
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 17:23    #15
Na kotle może siedzieć każdy chociaż właściwie tam się cały czas stoi kto będzie darł ryja. W kotle się dopinguje a nie ogląda się meczu że tak powiem. Byłem 3 razy w kotle i nie jedyne co widziałem to parę akcji i 2-3 bramki. Niestety nie mam z kim jeździć, a po drugie sam gram i mecze często są w zbliżonych godzinach niestety. Pewnie z Was wszystkich będę osobą która ma dosyć blisko do stadionu, bo mieszkam w Tarnowie Podgórnym, ale nie należę do FC Tarnowo Podgórne :P
Liczę na 2 lub 3 miejsce w lidze.
Co do Wojtkowiaka to życzę mu jak najlepiej ale jakby nie było był to nasz kapitan więc powinniśmy go jakoś porządnie pożegnać.
Musimy się wzmocnić jeśli mamy chęci znów zabłysnąć w Europie. Trochę nasz budżet płacowy powinien się naprawić po odejściu Wojtkowiaka i Stlicia.
Na pewno potrzebuje Lech jeszcze jednego obrońcy i to obojętnie czy lewy, środkowy czy prawy. Skrzydłowego typu Toneva a nie typu Krivtsa i kogoś do rozgrywania.

 lukist Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: TP
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 17:37    #16
Tak wygląda bardzo optymistyczna wizja :P

Lech musi wygrać wszystkie mecze 3*3= 9 punktów 54
Ruch 2 remisuje i 1 wygrywa 5 punktów 53
Legia przegrywa 1 i 1 remisuje i raz wygrywa 4 punktów 53
Śląsk 2 wygrywa 1 remisuje czyli 7 punktów i ma 54
Korona 2 wygra 1 remis ma 52
Polonia 5 punkty 49
klasyfikacja



1 Lech 54 bezpośrednie spotkanie ze slaskiem bramka na wyjezdzie
2 Śląsk 54
3 Legia 53 wiadomo 2 mecze wygrane przez legie
4 Ruch 53
5 Korona 52
6 Polonia 49

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2012 13:22    #17
Zespoły nierozstawione, na które Lech może trafić w pierwszej rundzie LE (strach się bać):
Daugava Daugavpils (Łotwa), Żalgiris Wilno (Litwa), Trans Narva (Estonia), Kalju Nomme (Estonia), Gandżasar Kapan (Armenia), Szirak Gjumri (Armenia), Żetysu Tałdykorgan (Kazachstan), Ordabasy Szymkent (Kazachstan), NK Celje (Słowenia), Floriana La Valetta (Malta), Hibernians Paola (Malta), Cliftonville (Irlandia Północna), Crusaders Belfast (Irlandia Północna), Portadown (Irlandia Północna), Cefn Druids (Walia), trzecia drużyna Walii, IBV Vestmannaeyjar (Islandia), Thor Akureyri (Islandia), NSI Runavik (Wyspy Owcze), Vikingur Gota (Wyspy Owcze), FC Santa Coloma (Andora), trzecia drużyna Luksemburga, obydwaj przedstawiciele San Marino.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2012 17:26    #18
Wiecie ? Jest i dobra stron,a, bo Lech szybciej wejdzie w rytm meczowy grając w LE niż Ruch moim zdaniem ;).

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 19:54    #19
W sumie Lechitów niby nie powinno to obchodzić, ale Stilić dostał 6 meczy zawieszenia za przyśpiewki.. No czy to jest jakaś kpina ? Kur*a 6 meczy na całą Europę.. Pozdrawiam serdecznie włodarzy ekstraklasy i jestem ciekaw jak ukarzą piłkarzy Śląska.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.05.2012 o godz. 19:58

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 20:00    #20
A miał dostać pół roku zawieszenia jak Jovanovic? Jest głupi i właśnie za tę głupotę powinien dostać taką karę, że od razu by zaczął szybciej biegać. Śmieszy mnie również wypisywanie, że: "Gwiazdor Lecha ukarany". Jaki kur*a gwiazdor? Leń śmierdzący, marzący o Bundeslidze... mhm chyba austryjackiej. Idealny człowiek do klubu "Kokosa". &^%$#@!*

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.