Kilka Pytań

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012, 19:37    #1
Mam zapytanie. Co robią i po co są Dyrektor do spraw sportowych i dyrektor pionu juniorskiego. Nie grałem w Fm 12 więc za bardzo nie wiem po co mi Oni.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 08:14    #2
w skrócie - dyrektor ds. sportowych ogarnia transfery seniorów z i do klubu (jesli mu na to pozwolisz), a dyrektor pionu juniorskiego ogarnia to samo tylko w drużynie młodzieżowej - wysyła juniorów na wypożyczenia, sprowadza wartościowych młodzików i przedłuża im kontrakty

wszystko to oczywiście jeśli im na to pozwolisz, tylko od Ciebie zależy ile obowiązków scedujesz na współpracowników

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 10:47    #3
[quote="kajn"]w skrócie - dyrektor ds. sportowych ogarnia transfery seniorów z i do klubu (jesli mu na to pozwolisz), a dyrektor pionu juniorskiego ogarnia to samo tylko w drużynie młodzieżowej - wysyła juniorów na wypożyczenia, sprowadza wartościowych młodzików i przedłuża im kontrakty

wszystko to oczywiście jeśli im na to pozwolisz, tylko od Ciebie zależy ile obowiązków scedujesz na współpracowników[/quote]

Dzięki Bym dodał ze "autor posta mi pomógł" ale nie dam rady znaleźć tej opcji. Ale tak Piśmiennie tobie Dziękuje.

Co tyczy się twojej odpowiedzi czyli jak chce sam wszystko ogarniać to Oni nad zwyczajniej w świecie nie są mi potrzebni i mogę ich nie zatrudniać klub na tym nie ucierpi? skoro sam szukam juniorów a Seniorami sam się zajmuję sprzedaje kupuje zwalniam to po co mi dodatkowe gęby do wyżywienia w moim ledwie trzymającym się budżecie płac ?

 grabuss Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 11:03    #4
Podepnę się pod ten temat a mianowicie, gram karierę Górnikiem Zabrze, który ma budżet transferowy 0 a na płace kilka tyś ale tak było do czasu sprzedania kilku zawodników , zmodyfikowałem budżet i już jest lepiej oferty transferowe są akceptowane ale jak przychodzi do rozmów ws. kontraktu z danym zawodnikiem to wszystkie opcje(płaca,długość kontraktu itp) mam zablokowane a na dole czerwony napis:

"konieczna jest zmiana ofert ze względy na ograniczenia które wprowadził zarząd"

I tak mam nawet jak chciałem kupić juniora z Poznania Karola Linetty... o co chodzi?

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 12:43    #5
[quote]Co tyczy się twojej odpowiedzi czyli jak chce sam wszystko ogarniać to Oni nad zwyczajniej w świecie nie są mi potrzebni i mogę ich nie zatrudniać klub na tym nie ucierpi? skoro sam szukam juniorów a Seniorami sam się zajmuję sprzedaje kupuje zwalniam to po co mi dodatkowe gęby do wyżywienia w moim ledwie trzymającym się budżecie płac ?[/quote]
Raczej tak, ja nie widzę dla nich innych zastosowań. Dla mnie to wygodne bo nie muszę się męczyć z wypożyczaniem młodzików i szukaniem klubów dla zbędnych rezerwistów.

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 13:21    #6
W normalnej wersji FM musimy wybierac czy chemy sie sami tym zajac, czy wybieramy osoby od tego ?
Czy w FMC oni robią to za nas czy musimy robic to sami ?
Szkoda ze nie ma w FMC druzyny u-18

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.