Kiedy pojawiają się newgeni?

 elsiete92 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2011, 12:23    Pytanie
Witam! Gram dopiero pierwszy sezon w Ekstraklasie, a już w marcu mam kandydatów na juniorów, wcześniej to było bodajże 29 czerwca, a więc nastąpiła pewna rozbieżność dat. Moje pytanie: jak jest z resztą lig? nastąpiły jakieś zmiany w datach czy to tylko w tej grywalnej lidze newgeni pojawiają się szybciej, w trakcie sezonu?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 18:21    #20
Za fm-base:
Regens are made in earlier games but were replaced with newgens.
Regens are basically players who retire would respawn with the same PA with a different name, nationality etc.
Newgens are created as new players. Noone comes back anymore.


W FM12 "nowi" pojawiają się w Polsce w marcu. Nastąpiły zmiany co do dat pojawiania się juniorów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2012 o godz. 18:22

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 21:28    #21
[quote="elsiete92"]Witam! Gram dopiero pierwszy sezon w Ekstraklasie, a już w marcu mam kandydatów na juniorów, wcześniej to było bodajże 29 czerwca, a więc nastąpiła pewna rozbieżność dat. Moje pytanie: jak jest z resztą lig? nastąpiły jakieś zmiany w datach czy to tylko w tej grywalnej lidze newgeni pojawiają się szybciej, w trakcie sezonu?[/quote]
Tu masz daty do FMa 2012 http://www.thedu(...)tes.html

 Limak123 Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Świętochłowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 10:42    #22
Witam, mam taki problem - jest już rok 2018 a ja nadal mam problemy ze znajdowaniem perełek U-18. Powiedzcie proszę czy to zależy od lig wybrancyh, scoutów i co najlepiej zrobić aby skutecznie ich znaleźć.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 11:31    #23
Właśnie. Jak to jest z tymi regenami? Jeśli dobrze rozumiem z każdego piłkarza który przechodzi na emeryture rodzi się później regen tylko że w innym państwie, pod innym nazwiskiem itp lecz z takim samym PA. Czyli można się spodziewać że urodzi mi się kiedyś drugi Messi czy Ronaldo tak? Drugie pytanie. Czy tworzą się oni odrazu po przejściu danego zawodnika na emeryture, czy musi upłynąć jakiś okres czasu np jeden sezon. I ostatnie pytanie. Jak rozróżnić regena od newgena?

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012 07:39    #24
Regeni byli w starszych wersjach FM-a, do wersji 2008, w której byli już newgeni. Obecnie regena nie spotkasz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.