Kariera i Grafika ;)

 igix11 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2009
Skąd: Zwoleń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010, 09:03    Pytanie
1.Czy jeżeli wgram facepack i kitsy, to bez rozpoczynania od nowa będę je posiadał?

2.Czy jest w stanie np. grając Lechią awansowałem do 1 Ligi. Po drugim sezonie kończe sezon w czołówce to dostanę klub pokroju np. Bolton, Tottenham, Palermo ?

Z góry dzięki!

 DanielloMUFC Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2009
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010 09:37    #1
1. Tak, będziesz je miał bez rozpoczynania nowej gry.

2. Wszystko zależy od Twojej reputacji.

Użytkownik uznał post za pomocny

 RIDS Partyzant

Postów: 299
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2008
Skąd: Ostrów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010 09:42    #2
Lepiej zmień tytuł bo jeszcze pomarańcz dostaniesz.
1. Nie musisz od nowa zaczynać, ale musisz zbuforować skórkę i ją przeładować.
2. Zależy od reputacji Jak na nieznanym, to raczej małe szanse, ale nadzieja zawsze jest.

Edit. Uprzedzony ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2010 o godz. 09:43

Użytkownik uznał post za pomocny

Zapraszam wszystkich graczy CS 1.6 na serwer CsSniper[JailBreak] @OwnServer.pl !!!
IP: 188.165.209.38:25088. O szczegóły pisać na PRIV!

 dawid3009 Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2008
Skąd: Bartoszyce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010 12:24    #3
Fejsy i kitsy będziesz miał,jeśli wgrasz wg. instrukcji:D
2. Raczej wątpię, musisz kilka razy wygrać ligę i dopiero wtedy będziesz mógł takie drużyny prowadzisz, raczej bez zwycięstwa w lidze ci reputacja nie podskoczy, takie zespoły biorą tylko trenerów, którzy mają reputacje kontynentalną choć zdarzają się wyjątki

Użytkownik uznał post za pomocny

 igix11 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2009
Skąd: Zwoleń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010 13:54    #4
Nie wiem skąd ale moja Lechia ma reputacje Kontynentalną! Ja mam krajową ;). Zaczęły przechodzić do mnie talenty z Am. Południowej ( z wyjątkiem Brazylii)

Każdemu pomógł. ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2010 o godz. 13:55

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2010 14:17    #5
Na kluby europejskie niestety krajowa nie starcza, czasem nawet nie chcą zatrudniać z taką reput w słabych reprach typu Albania, Armenia, Gruzja. Aby marzyć o lepszych klubach musisz podwyższyć sobie reputację na co najmniej kontynentalną, a najlepiej światową :P możesz zarówno wygrywać mnóstwo razy ligę, mieć sukcesy w europejskich pucharach jak i po prostu objąć reprezentację, w której nie osiągniesz nic, a i tak reputacja gwałtownie wzrośnie :P ja w 2 sezony z krajowej doszedłem do światowej tylko dzięki Rosji, z którą nic nie ugrałem szczególnego (3 msc w grupie w EL ME 2012 i przegrany baraż z Danią o MS w Brazylii)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.