Kadlec

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011, 16:30    Pytanie
Gram w fm2010 patch 10.3. Zacząłem grać CSKA Moskaw taktyka z tąd-http://www.centrumfm.org/taktyki-10,192,new_red_devils.html. Wiem że ona jest przeznaczona pod patch 10.3 ale chce ją troche zmodyfikować. Problem jest taki że mam 2 napastników: Guliherme(w taktyce bedzie gral jako lis) i Kadlec(w taktyce kompletny napastnik). Patrząc na atrybuty kadleca widze że nie nadaje sie na kompletnego. Jaką role i polecenia mu przypisać żeby grał dobrze i współpracował z Guliherme?
PS: Nie wiem jak sie pisze Guliherme ale to ten gostek wypożyczony z dynamo kijów.

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 17:17    #1
Kadlec to przede wszystkim środkowy lub cofnięty napastnik. Zależy od którego oczekujesz by strzelał bramki.
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 17:45    #2
[quote=ronaldek1]Kadlec to przede wszystkim środkowy lub cofnięty napastnik. Zależy od którego oczekujesz by strzelał bramki.[/quote]
Czy ja wiem. Nie jeste zbyt dobry taktyk. Jak bedzie najlepiej żeby obaj dobrze grali i gole strzelali :)?
A tak propo grał ktoś cksa? Jakie dać kadlecowi(mniej wiecej) polecenia idywidualne(skoro jest odgrywającym)?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.05.2011 o godz. 17:52

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 17:50    #3
Kadlec to odgrywający wszędzie gdzie gra robi sieczke na tej pozycji ;)

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 20:04    #4
Odświeżam. Jakie dać polecenia Kadlecowi jako odgrywającemu?

 dybciox Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 20:17    #5
Wiele zależy od Twoich myśli taktycznych. Na początek możesz nic nie zmieniać i grać z domyślnymi, a gdy już pooglądasz kilka meczy, pozmieniaj mu suwaki, aby lepiej grał.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 20:22    #6
[quote=dybciox]Wiele zależy od Twoich myśli taktycznych. Na początek możesz nic nie zmieniać i grać z domyślnymi, a gdy już pooglądasz kilka meczy, pozmieniaj mu suwaki, aby lepiej grał.[/quote]
Nie jeste zbyt dobry taktyk. Ale główinie chodzi mi o to żeby walczył o górne piłki, podawał do wychodzącego na wolne pole lisa(po prostu asystował) i czasami strzelał z daleka(jednym słowem tworzył dobre sytuacje dla lisa i czasami strzelił z dystansu). Wie ktoś jak to ustawić na suwakach?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.05.2011 o godz. 20:23

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2011 23:39    #7
Tyle ułatwień w FM i jeszcze niektórzy mają problem. Wchodzisz w taktyke, wybierasz mu kim ba być, czy środkowym, czy cofniętym czy lisem - masz podświetlone atrybuty, wybierasz tą opcję, która ma najlepsze atrybuty zaznaczone. I na tej podstawie dajesz mu polecenia zależne od tego jak chcesz grać. Jeśli chcesz grać środkiem pola dajesz mu szukaj gry, a jakiemuś środkowemu pomocnikowi prostopadłe podania, jeśli skrzydłami to jakesz bocznemu pomocnikowi rajdy z piłką, a Kadlecowi przykładowo schadzki na krótki słupek. Przecież nie dasz napadziorowi przykładowo ataki skrzydłem, bo od tego są inni. Wybierz jego rolę na boisku i na tej podstawie dobieraj polecenia indywidualne. Pozdrawiam.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2011 07:27    #8
[quote=McMoney]Tyle ułatwień w FM i jeszcze niektórzy mają problem. Wchodzisz w taktyke, wybierasz mu kim ba być, czy środkowym, czy cofniętym czy lisem - masz podświetlone atrybuty, wybierasz tą opcję, która ma najlepsze atrybuty zaznaczone. I na tej podstawie dajesz mu polecenia zależne od tego jak chcesz grać. Jeśli chcesz grać środkiem pola dajesz mu szukaj gry, a jakiemuś środkowemu pomocnikowi prostopadłe podania, jeśli skrzydłami to jakesz bocznemu pomocnikowi rajdy z piłką, a Kadlecowi przykładowo schadzki na krótki słupek. Przecież nie dasz napadziorowi przykładowo ataki skrzydłem, bo od tego są inni. Wybierz jego rolę na boisku i na tej podstawie dobieraj polecenia indywidualne. Pozdrawiam.[/quote]
Myślałem że ktoś grał cska i ktos da mi gotowca jakie polecenia dla Kadleca. Ale skoro są osoby które nie czytają tylko sie wypowiadaja to pozdro. Najpierw przeczytaj temat.
[quote=Tome888]
Nie jeste zbyt dobry taktyk.[/quote]
I sprawia to mi problem ustawianie polecen bo nie wiem kompletnie co mam ustawic na suwakach bo sie nie znam. Nie rozumiesz??? Naucz się tolerować słabszych. Pozdro.

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2011 14:09    #9
Przecież suwaki zmieniają się same zależnie od wybranej roli... Dobrze Ci radzą, żebyś zobaczył podświetlone atrybuty i wybrał odpowiednia rolę. Poza tym po co kupujesz zawodnika do składu, skoro nie wiesz jaką mu dać rolę?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.05.2011 o godz. 14:10

...

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.