Jorge Enriquez

 cywa Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2012, 15:06    #1
Nie zauwazylem tego zawodnika tutaj w talentach na stronie a wedlug mnie jest to super gosc i czesto go kupuje do swojego zespolu nie wykazuje wachan formy w trakcie sezonu zazwyczaj ocena okolo 7.0 co mecz gra on u mnie zawsze na pozycji defensywnego pomocnika z rola jako rygiel defensywy w 2/3 sezonie zaczynaja o niego walczyc czolowe zespoly lecz ja go nei sprzedawalem i nie szukalem lepszego od niego mam obecnie rok 2016 a jego statystyki wygladaja tak

http://speedy.sh/PgHUn/jorge-enriquez.jpg

kupilem tego goscia z chivas czyli tego samego zespolu co chicarito czy carlos fierro lub erick torres zawodnik tego samego pokroju co oni tylko inna nieco pozycja

cena za jorge w 1 sezonie to 2.5 mln takze to jest nic a zawodnik jest genialny w 2016 roku walcze moja druzyna realu sociedad z realem i barcelona jak rowny z rownym w roku 2016 jego kontrakt jest do 2020 roku zarabia 47 tys klauzula wynosi 50 mln odstepnego a przychodza oferty od man city od realu czy od psg w granicach 20/22 mln

http://speedy.sh/p6tPc/jorge-enriquez2.jpg


jezeli ten gosc istnieje juz w talentach i nie zauwazylem tego to przepraszam za spam

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2012 15:29    #2
Gratuluje talentu, niezły kozak z niego. Masz jeszcze kogoś takiego u siebie w klubie albo w rozgrywce (dowolna pozycja)?

 cywa Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2012 20:00    #3
ja jak zaczynam rozgrywke to na poczatek staram sie poprostu najnizsze oczekiwania klubu spelnic nie patrze na wyniki tylko staram sie utrwalic ustawienie i wyszkolic mlodych co kupie na poczatku
dopiero w 2/3 sezonie zaczynam walczyc o cos ale zazwyczaj 3 sezon juz jest sklad optymalny wyszkolony

podam ci paru grajkow ktorych najbardziej lubie na dana pozycje

obrona srodek bassong tani na poczatku za 2.8 mln rafal toloi tez tani a takze simon kiear z wolfsburga jak cie stac to sakho
obrona lewa to na poczatek tani jest marcus rojo potem po sezonie gregory schennikov idealny i najlepszy w 1 sezonie ciezko go wyciagnac bo chca okolo 30/40 mln ale po sezonie 2 chca juz 5 bo go nie wystawiaja takze schmelzer moze byc ale juz drozszy moze byc tez atila turan ze sportingu
obrona prawa sieme vrsaljko z dinama za 1.5 mln idealny po kilku sezonach jeden z najlepszych obroncow swiata tak samo jak i corchia po sezonie go za 6 mln mozna kupic

defensywny to rygiel obrony jak pisalem jorge enriquez za 2.5 mln takze dobry jest gueida fofana ale trzeba go wyszkolic

srodkowy pomocnik czyli u mnie wys rozgrywajacy idealny i najlepszy jest verratti co 2 mecz u mnie jest ze panuje w srodku pola bardzo rzadko zdarza sie ze ma ponizej 7 ocene w zimie mozna go za 12 mln wyciagnac bo teraz swierzo do psg przyszedl to nie zmieni barw
drugi to wilshere idealny ale ciezko go wyciagnac bo teraz nie ma kontuzji w fmie

drugi srodkowy pomocnik czyli u mnie cofniety rozgrywajacy dobry jest cabaye z newcastle a takze bertolacci z romy takze dobzi sa canteros henriksen czy badelj bardzo tani pilkarze do 3 mln max 4 a sa bardzo dobzi i szybko sie ucza za badelja po sezonie mozna wziasc z 16 mln

ofensywny pom prawy czyli u mnie schadzacy napastnik najlepsi sa salvio z atletico w rezerwach jest za 2.2 mln super gosc a drugi to weiss czy torje tez dobry

ofensywny pom lewy takze schodzacy napastnik ja tutaj lubie gwiazde miec sam nie wiem czego i zawsze zbieram na joveticia kase i go kupuje lub dobry tez neymar jest
dla biedniejszych ocampos za 1 mln

napastnik to bez watpienia niang najlepszy jest w wieku 21 lat gracz pokroju rooneya messiego ronaldo jak sie rozwinie ale musi grac caly czas 1 sezon ma slaby ale kazdy kolejny ma coraz lepszy najwiecej u mnie mial chyba 60 albo 70 bramek w sezonie we wszystkich rozgrywkach drugi gosc to carlos fierro tez niezly ale trzebawytrenowac takze kadlec moze byc u mnie napastnik to wysuniety napastnik atak
carlosa vele tez moge polecic

jedyny bramkarz ktorego kupuje to delac z chelsea nigdy mnie nie zawiodl kapitalny gosc probowalem ter stegena ale on ma duze problemy z aklimatyzacja i czesto musialem go do kraju odsylac bo nic nie gral i chcial wrocic

jezeli chcesz wiecej info pisz na gg 4871801

podam ci jeszcze liste moich talentow z ktorych korzystam czasem tez ;P

N Kadlec, Sanogo, Fierro, Niang, Lukaku, Neymar, Abel Hernandez, Leandro
OPL/OPP Willian, Dauglas Costa, Torje, Gotze, Gaitan, Farfan, Ayew, Griezmann, Nangis, Gutierrez, Ramirez, Iturbe, Femania, Shaqiri, Hazard , Salvio, Weiss
OPŚ Eric Torres, Jano, Dzagoew, Moura, Adryan, Rafina, Thiago, Firmino, kovacic
PŚ Verratti, Badejl, Moutinho, Hamsik, Labyad, Rodwell, Barkley, Canteros,henriksen, strootman, wilshere,
DP Kara, Pekalski, Mendy, Emre Can, Casemiro, fofana
OP/OL Romario, Turan, Corchia, Vrsjalko, Raffael, Koch, Alex Sandro
OŚ Prestia, Bell, Galeano, Muniesa, Papadopulos, Coates, Toloi, Toro, Xulu, Nkoulou, Savic
BR Butland, Areola, ter Stegen, Benmd, Delac, Branescu, Guiherme,

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.