Język managera

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016, 20:33    Pytanie
Witam wszystkich.
Mam od pewnego czasu taką zagadkę. Jak to jest z językami które zna nasz manager. Chodzi mi o te w Mój profil/Informacje. Standardowo każdy kto tworzy swój profil pewnie dostaje na start języki: polski,angielski,rosyjski,niemiecki... Pytanie czy nasz manager uczy się (i co za tym idzie czy w jego profilu pojawiają się dodatkowe języki) Czy ktoś zauważył coś takiego u siebie? I jeżeli tak to jak długo należy czekać na pojawienie się dodatkowego języka? Prowadzę reprezentacje Rumuni U-21 już 4 lata i póki co nic się w profilu nie zmieniło... Może za krótko... Jakieś porady? Ktoś może wie ile trzeba przebywać na stanowisku managera reprezentacji żeby dodatkowy język wskoczył do naszego CV :)
Za wszelkie odpowiedzi dzięki z góry ;)

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016 23:28    #1
Języki jakie zna nasz awatar ustalamy na starcie kariery (maksymalnie 3) - wpływ na poznawanie nowych języków przez menedżera ma:
- zdolność do adaptacji - im większa tym szybciej się uczy nowych języków
- poziom trudności języka - im wyższa tym dłużej trwa nauka (możesz je sprawdzić i zmodyfikować w oficjalnym edytorze gry)
Jeżeli chodzi o posadę selekcjonera kadry narodowej to może kto inny się wypowie, bo nie mam pewnych informacji na ten temat. Być może nasza postać nie uczy się języka, gdy ma tę posadę. Sam od połowy roku prowadzę reprezentacje Macedonii, będąc jednocześnie trenerem angielskiego klubu i nie zauważyłem żadnego progresu w nauce języka macedońskiego.

Użytkownik uznał post za pomocny

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2016 23:34    #2
Jestem pewien, że prowadząc Ukrainę, potem pitoliłem po ukraińsku :P
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.