Jaka taktyka? [FM13]

 pawnpablito Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013, 09:33    #1
Jaką mogę zastostować taktykę pod fm13 grając poniższą kadrą?
Kompletnie nie mam pojęcia. Liczę na gotowe taktyki "z neta", bo ja w tym fm'ie nie za bardzo ogarnięty jestem.

Br:
Heurelho Gomes

Obr:
Salvatore Bocchetti
Marek Suchy
Evgeni Makeev
Sergey Parshivlyuk
Sergey Bryzgalov
Juan Insaurralde
Soslan Gatagov

Pom:
Dmitri Kombarov
Denis Glushakov
Aiden McGeady
Tino Costa
José Manuel Jurado
Kim Källström
Kirill Kombarov
Diniyar Bilyaletdinov
Aleksandr Zotov
Darren Fletcher
Ibrahim Afellay
Simao
Michael Johnson
Owen Hargreaves
Mathieu Flamini

ATK:
Claudio Pizzarro
Welliton
Emmanuel Emenike
Yura Movsisyan
Pavel Yakovlev

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 12:47    #2
Po 1. Na tej stronie, jak i paru innych jest wiele taktyk. Wystarczy poszukać. Przetestować je. Zobaczyć, która się najlepiej sprawdzi.
Po 2. Jak będziesz liczył tylko na gotowe taktyki, a sam się nie weźmiesz za kombinowanie to nigdy nie przestaniesz być "nie za bardzo ogarnięty".
Pozdro 600 ;)

 gruzin``` Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2013
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2013 14:01    #3
Zdecydowanie mogę polecić: http://www.fm-ba(...)ons.html

Drużyna gra ofensywną i efektywną piłkę, jeśli masz mocny skład to po pół roku, kiedy drużyna zapozna się z taktyką wyniki powinny być aż nader zadowalające.

Masz tam do wyboru 4 wersje taktyki: ofensywna, przeciążenie (7 graczy w środku pola, wersja ultraofensywna), kontratak i rozważna (defensywna). W każdej z nich bardzo ważną rolę pełnią boczni obrońcy, często grający jako boczni wysunięci, ja na potrzeby swojej drużyny w każdej z wersji tej taktyki cofnąłem ich na równo do środkowych obrońców, ponieważ traciłem większość bramek po kontrze rywala skrzydłami. Kolejne ważne pozycje to defensywny pomocnik, tutaj potrzeba typowego człowieka od destrukcji oraz prawy skrzydłowy, który pełni rolę rozgrywającego na skrzydle, więc potrzebny jest tam ktoś z kreatywnością oraz dobry podaniem/dośrodkowaniem. Należy samemu pokombinować z ustawieniem przy stałych fragmentach, które domyślnie nie są zbyt efektywne.

Możesz wypróbować taksę, ja ją polecam :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.