Jak zobaczyć pełen profil menadżera?

 Stolar_cfc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Skąd: Edinburgh
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013, 18:17    Pytanie
Witam
Pamiętam, że kiedyś szperając w zakładach gry udało mi się włączyć profil mojego menadżera. Był tam jego pełen opis, wszystkie osiągnięcia, statystyki itp. Pamiętam, że były nawet takie "bajery" jak opis czy chętnie przychodzę na konferencje prasowe itp

Teraz nie mogę tego za nic znaleźć po raz kolejny. Wie ktoś jak otworzć tą zakładkę?

Dzięki

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2013 18:56    #1
Jak wczytasz gre to masz główne okno, poszukaj tam pod herbem " Profil" chyba Ci o to chodzi :)
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2013 16:05    #2
A da się gdzieś zobaczyć w cyfrach swoje atrybuty tak jak mają inni managerowie?
Shaken, not stirred

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2013 18:55    #3
[quote="prezestomek"]A da się gdzieś zobaczyć w cyfrach swoje atrybuty tak jak mają inni managerowie?[/quote]
Od którejś wersji (chyba 2011) nie można, są tylko paski.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.09.2013 o godz. 18:55

http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.