Jak zachowa się program..

 polonia Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2007
Skąd: bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007, 13:18    Pytanie
w przypadku sprzedaży w okienku transferowym, ale po zgłoszeniu do rozgrywek pucharowych, wychowanka ( jednego z 4 obwarowanych wymogiem ) , dostałem naprawdę atrakcyjną ofertę, ale czy mnie nie wywalą z LM? Może pozwolą uzupełnić?

 Kampo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 214
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2007
Skąd: Swietochlowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007 13:19    #1
Na pewno cie nie wywala z LM :D.W zimowym okienku dostales to oferte to po okienku znow mozna zglaszac zawodnikow i tam bedziesz musial zglosic wychowanka

Użytkownik uznał post za pomocny

 polonia Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2007
Skąd: bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007 13:35    #2
Prawie mnie przekonałeś, ale to jest tak - dwa dni przed końcem okienka musiałem zgłosić drużynę do LM, a w ostatnim dniu okienka - oferta że palce lizać , ale z opcją natychmiastowej realizacji. Czy LM wezwie mnie do uzupełnienia listy?

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007 14:44    #3
A w jakiej grasz lidze?? I od której rundy kwalifikacyjnej??

 polonia Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2007
Skąd: bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007 14:50    #4
liga polska ( pierwsza ), skończyla się runda jesienna i miałem tą sytuację przed rundą eliminacyjną ( mam to zaseve'owane), właśnie w tej rundzie trafiłem na ManU i im wlałem. Teraz mam żwierćfinał i Chelsea na której jak dotąd zawsze odpadałem. Łamię się czy wracać do save, czy lecieć dalej?

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2007 14:55    #5
A wracając do pytania. Nie ma ŻADNEJ mozliwości, żeby Twój klub został wykluczony z europejskich pucharów, bo sprzedałeś zarejetrowanego gracza. Sam tak robiłem nie raz. Jedyne co Ci grozi, to konieczność zgłoszenia innego wychowanka podczas kolejnej rejestracji.
W zimie rejestracja odbywa sie w okolicach 9 lutego (więc jest to niekorzyste dla klubów z Polski, trzeba szybko zaklepać piłkarzy)
W lecie są bodajże 2 rejestracje. Przed faza eleiminacyjną LM, o ile w niej grasz (w sierpniu) i potem ostateczna 2 września. Podczas każdej z rejestracji musisz mieć odowiednia liczbę wychowanków. Jak sprzedasz pomiędzy rejestracjami, musisz uzupełnić.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.