Jak wykorzystac środek pomocy?

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012, 16:14    #1
Gram Barcelona i moim problemem jest to ze nie moge w pelni wykorzystac mojego srodka pomocy. Nie jest chyba tajemnica ze Barca ma najlepszy srodek pomocy w grze ale w moim pierwszym sezonie ZADEN z pomocnikow (Xavi, Cesc, Iniesta i Thiago) nie mial oceny wyzszej niz 7.2 i zaden nie strzelil wiecej niz 7 bramek. Dodam ze gram 4-3-3 (1 DP, 2 ŚP) i ŚP maja ustawienia cr i wr obaj na wsparcie. W sumie nie bylo by problemu gdyby nie to, że na moim obecnym savie Juventusem odkryłem że Cesc ma 15 goli w calym sezonie Iniesta 22 asysty a Xavi ocene na poziomie 7.98. I tu rodzi sie moje pytanie co zrobic zeby osiagnac bramkostrzelnych pomocników i dobrze i ocenianych pomocnikow?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 16:22    #2
Skoro grasz Xavim, Iniesta, Cesciem i Thiago to kto niby gra na DP !?

Nie dawaj wsparcia tylko atak to będą się bardziej angażować w atak.
Jak grasz formacja 1 DP, 2 ŚP to zrób tak:
Rygiel DEF - obr
WR - atak
ŚP - atak
i będzie dobrze

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 17:11    #3
Chris, oczywiscie ze nie gram 4-ma naraz :) Chodzilo mi o przekroj calego sezonu, poniewaz duzo nimi rotuje. Dzięki za radę, skorzystam.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 17:15    #4
Wiem, ze nie grasz wszystkimi na raz.
Pytałem się kto z nich gra na DP.
Bo jak Buskets albo Maszczerano do OK, ale NIGDY nie przerabiaj kogos z wymienionej przez Ciebie 4 na DP, bo to marnowanie ich potencjału ofensywnego.

Aha i ustaw jeszcze polecenia indywidualne np.
prostopadle podania czesto, ofensywnie zeby grali, duzo przestrzeni i moze szukaj gry daj jednemu :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 19:44    #5
daj im krótkie podania i wolne tempo
Reszta w tym opisie: http://www.cmrev(...)nie.html

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 19:50    #6
O my godness. Gra pomocników nie zależy tylko od tego, jaką rolę mają przypisaną. W całości zależy to od poleceń dla tych pomocników (jako cała taktyka). Nie można opierać się tylko na jednej, pojedynczej roli. Aby wszystko ze sobą współgrało, należy odpowiednio dobrać ustawienie twoich środkowych pomocników do reszty poleceń (lini obrony, ataku oraz ogólnego obrazu taktyki).
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 22:02    #7
Cr ma u mnie krotkie podania, szukanie gry, przetrzymywanie pilki i czasami ma za zadanie podlaczac sie do ataku. Wr ma czeste podlaczanie sie do ataku, mieszane podania, szukanie gry i czesta prostopadle podania.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution