Jak wygrać słabym zespołem??

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011, 18:54    Pytanie
Wiem, że są ludzie co grają słabym zespołem a wygrywają nawet ligę mistrzów;) ja nie oczekuję dużo chcę wygrać chociaż 2 ligę polska... Teraz pytanie jak to ludzie robią, że wygrywają?? ja nawet zawodników nie mogę kupić bo mój klub nie ma na to pieniędzy więc co robić jakieś rady poproszę ;)

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 19:00    #1
Szukasz ludzi na wolnym transferze, najlepiej doświadczonych bo mają wysokie atrybuty( oczywiście nie każdy z nich) ,jak również nie krzyczą już bajecznych tygodniówek, no i chcą przejść do słabszego zespołu. A ty patrzysz na płace w swoim zespole, i starasz się pozbyć najgorszych leszczy co biorą kasę za nic. Nie będę pisał nic o ustawieniu i taktyce bo nie wiem kim grasz i jaki masz skład. Ja zawsze zaczynam od wyszukiwania odpowiednich graczy.
Możesz również spróbować wypożyczać zawodników z wyższych lig.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.09.2011 o godz. 19:00

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 19:09    #2
Wiesz co? Mi dzięki wolnym transferom i newgenom udało się awansować klubem z San Marino do barażu o LM przegrałem czyli byłem w fazie grupowej LE. Da się. Potrzeba dużo chęci i cierpliwości.
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Somebody Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 19:25    #3
Po pierwsze zrób to co napisał Falcon. Pozbądź się cieniasów, a wzmocnij za darmo lepszymi grajkami. Taktykę ustawiaj pod przeciwnika, a nie graj ciągle jednakowo. Poproś zarząd o kasę, może coś dadzą, mało ale zawsze coś. Przejrzyj dział talenty i tam może kogoś dla siebie znajdziesz :)
Powodzenia

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 20:58    #4
W sumie słabymi nigdy nic nie wygrałem, ale potrafiłem z badziewiarzy zrobić mistrza (chociaż to nie jest wielka sztuka). Po pierwsze obmyślasz taksę. Granie pod przeciwnika jest może i dobrym wyborem, ale ramy musisz mieć stałe. Filozofię możesz potem dobrać zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli ustaliłeś taksę (powiedzmy 4-4-2 z OPP/OPL) to dokonujesz kompleksowego przeglądu zespołu, czy bramkarz jest przydatny czy możesz na jego miejsce ściągnąć lepszego. Czy obrońcy są w porządku, czy możesz pozwolić sobie na lepszego. I tak z każdą pozycją bo atrybuty w FMie odgrywają kluczową kwestię. Potem dokonujesz transferów. Sprzedajesz nieprzydatnych a w ich miejsce ściągasz zdolniejszych. Takim sposobem, co roku pnę się coraz wyżej. I z walki o utrzymanie w kilka sezonów stajesz się kandydatem do majstra, a potem pewniakiem.

 matitr Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2011 22:42    #5
Rozszerzę to co pisał szfedo - zacznij od zakupu dobrego napastnika - w niższych ligach lub gdy walczysz o utrzymanie często dobry lis pola karnego da Ci cenne remisy czy zwycięstwa z innymi cieniasami z ligi (a to głowni rywale na 1. sezon - mistrza ograsz później ;) ). Następnie środkowi obrońcy lub choćby jeden ale klasowy - szybki i dobrze odbierający - i już mniej goli tracisz... potem bramkarz - często jeden na jeden obroni i już są remisy - a później to już diagnoza "gdzie nie bangla". Wykorzystuj tez okazje transferowe - przeglądaj kto jest wystawiony na listę - da się kupić tanio i dobrze (odznacz "poproś asystenta by usunął nierealne transfery w filtrze - bo się czasem uda mimo że niby nierealny), szukaj tez niezadowolonych i koniecznie prędko wysyłaj skautów. polecam przejrzenie Afryki - zwłaszcza RPA i Angola. pomogło? :D

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2011 19:28    #6
Zaraz zaczynam rozgrywkę ;) Mam problem z nieprzydatnymi zawodnikami pobierają duże pensje a żaden klub nie chce ich kupić;/ Szkoda dawać ich na wolny transfer bo zawsze jakieś pieniądze można na nich zarobić;/

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2011 20:08    #7
Jak żaden klub ich nie chce za 0, to próbuj wypo ze 100% pensją, nawet jak za darmo wypożyczenie to zawsze będziesz na plusie z pensjami, skoro to niepotrzebna wiara. W ostateczności spróbuj w interakcji ich przekonać do rozwiązania kontraktu, czasami się zgadzają i chcą o połowę mniej niż rzucanie na wolny transfer.

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 18:08    #8
O to chodzi, że nie chce za 0 ich puszczać chce zarobić bo mam bardzo minusy na koncie;/ muszę poczytać o ustawianiu zawodników pod przeciwnika bo mi to kompletnie nie wychodzi;/

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 21:42    #9
No to ich sprzedaj, co za problem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.