jak w to grac?

 rafal80 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013, 14:03    #1
gram w fm 2012 wczesniej w 09 10 11 ale nigdy tak naprawde nie moglem ogarnac tej gry zawsze bralem kase od wielkich klubow i tak gralem ale teraz tak nie chce chce stworzyc z polskiego zespolu sredniego lub slabego dobry zespół na europejskie puchary ale nigdy nie wiem jak zaczynam gre kogo sie pozbyc kogo kupic nie mam pojecia jak to sprawdzic kto sie nadaje a kto nie skad brac dobrych skoutów do takich klubow jak szukac ludzi jak prowadzic mecze rozmowy motywacyjne nie wiem tez tak naprawde co jest w tej grze najwazniejsze prosze o pomoc to moje gg 21922424

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 15:56    #2
Grasz w swoją czwartą edycję FM i wciąż nic o nim nie wiesz?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 19:58    #3
dobry... ja dopiero w drugą, 14 będzie trzecią a zrobić można wiele. Rób na czuja wszystko :D

 grabi75 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2013 21:12    #4
Takiego pytania bym się nie spodziewał po kimś kto grał w 4 z rzędu grę z serii:)

Powiem tak albo sobie robisz za przeproszeniem jaja, albo tylko grę włączasz i dalej dalej samograju :)

Gdy pierwszy raz włączyłem fma przerósł mnie, następne uruchomienie to było zapoznanie się z opcjami (samouczek lub doradca jak kto woli) wtedy wiedziałem już mniej wiecej co gdzie jest. Reszta wyszła w praniu. Pierwsze mecze i przygotowania oraz poznawanie składu trwały trochę długo, ale co mecz to płynniej i tak już jest. Zacznijmy od tego że grałem od razu Legią którą znam osobiście najlepiej i wiek jakich ma piłkarzy oraz na kogo warto stawiać tobie radze też zacząć gre w klubie który jako tako znasz.

Odpowiem na kilka pytań
1. Tak naprawdę zespół poznajesz co najmniej przez rundę i dopiero wtedy będziesz wiedział kto jest Ci przydatny, a kto zbędny. Na początku sezonu warto sprawdzić w zakładce "skład" i wybrać raporty chyba skautów gdzie będziesz miał gwiazdki i ci którzy mają ich więcej są bardziej przydatni chociaż zdarzają się wyjątki :) analogicznie gdy ktoś ma mało gwizdek i masz obsadzony skład - ci którzy się nie mieszczą to są właśnie kandydaci do odejścia z klubu - proste nie :)

2. Aby kupić - zaproponuje Ci na początku asystent lub trener jakiś zawodników którzy wg nich są potrzebni zespołowi i tak jest w rzeczywistości. Podczas gry wysyłasz skauta aby obserwował dany kraj lub rozgrywki i wyłapywał talenty które potem możesz kupić. Wybierasz zawodnika wg gwiazdek i parametrów które pasują do twojej wizji zespołu (o tym jaką masz wizje przekonasz się pewnie w drugim sezonie, a jakie parametry powinien mieć dany zawodnik przeczytasz w jednym z artykułów na cmrev.com). Możesz też szukać na własną ręke piłkarzy ale to bardziej czasochłonne oraz skomplikowane dla kogoś kto tak naprawdę jeszze nie wie kogo szuka:)

3. Osobiście lubie skautów którzy mają wysoki poziom oceny potencjału oraz obecnych umiejętności, determinacje oraz nie wiem czy ma to wpływ ale lubie jak znają się na taktyce :)

4. Ja mam swoją taktyke wypracowaną metodą prób i błędów, zmienianą w zależności od rywala (mam 3 taktyki kontratak, ofensywa oraz taka delikatnie defensywna). Mecz grasz tak jak Ci intuicja podpowiada przecież jesteś menago tak czy nie?:) Proponuje gre z kontry jest w miarę bezpieczna - pamietaj ze zawsze możesz poprosić asystenta o pomoc.

5. Rozmowy tutaj zależy od wyniku i zawodników. Za dobre mecze chwal za złe niech iskrzy:)

6. Dla mnie w FMie najważniejsza jest satysfakcja. Uwielbiam piłkę nożną wiec gra jako manager mnie trochę spełnia. Chodzi o to żeby prowadzić swój klub do sukcesów - pamiętaj też że nie każdy ma zapędy do tabelek oraz że to mało dynamiczna, a także czasochłonne zajęcie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.