Jak w to grać ?

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2013, 11:02    Pytanie
Mam krótkie pytanie zobaczcie moj skłąd i powiedzcie dlaczego meczu nie da sie wygryać ? ta gra troche pod kabaret podchodzi majac taki skład moja dwuletnie córka powinna im bełkotac polecenia taktyczne a oni tych ogórków z którymi przegrywałem powinni rozbijac


a sory moj skłąd to

Ter stegen
Abidal Carvalho keglemaher tzawellas

moutinho ladesma gaitan pepe
i atak Falcao Cavani

gram monaco


biją mnie wszyscy dosłownie , czuje ze za2 gora 3 mecze bedzie koniec pieknej dwumiesiecznej kariery

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.07.2013, 11:05

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2013 22:44    #10
Jak ktoś pływać nie umie, to mówi, że woda za rzadka...

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2013 22:46    #11
wiesz ja w FM grywam od 2005 r (nie licze CM) i w każdym, nawet jak nie umialem grac w 08 to zawsze mialem jakies sukcesy... a teraz kim sie nie zagra to po prostu masakra :)

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2013 09:32    #12
Początki w nowym zespole są bardzo trudne. Do tego gra inaczej reaguje na nasze polecenia niż we wcześniejszych wersjach (osobiście sądzę, że lepiej). Ja żeby nauczyć się grać oglądałem więcej niż tylko sytuacje kluczowe oraz stosowałem metodę save&load tzn. nie chodzi o to, żeby wszystkie mecze wygrać ale poznać przyczynę dlaczego przegrywamy. Miłych eksperymentów :)

 jarekao Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 10:56    #13
U mnie jest ten sam problem :( Chyba wrócę grać do 2008 albo 2010. W najnowszej wersji dobrze sprawdza się taktyka "głębokie 4-2-3-1" Może zagraj na niej. Czasami gra standardowo/kontratak sprawdza się dużo lepiej niż ofensywna i to nawet gdy grasz dużo lepszym klubem. Często wtedy mecze kończą się wynikami 1-0, 2-0.
Ale mimo wszystko wydaje mi się że wersje 2010 i 2012 miały lepszy silnik meczowy (w 2008 bardzo mało grałem, ale niedługo zagram dłuższą karierę).

 dawidwedzicki Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Zduny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 13:37    #14
Bo kiedyś ustawiało się skład dobierało się czy mają grać z kontry ofensywnie defensywnie itp, wybierało się styl i tyle mecz szedł. Teraz już niestety/stety trzeba pogłówkować. Gdzieś czytałem, że każdy niemal czynnik ma bardzo duże znaczenie podczas meczu (pogoda, morale, ogranie, język którym piłkarz się posługuje tj. brak komunikacji w zespole). Może dlatego przegrywasz bo "ogórki" są ze sobą zgrane a Ty masz 8 nowych piłkarzy w drużynie do tego każdy mówiący w innym języku i oczekujesz wygranych od początku. Poza tym puchary tak jak w rzeczywistości rządzą się swoimi prawami. Widziałeś zapewne jak Real Madryt przegrał z AD Alcorconem 4:0.

Ja przyznam szczerze rozegrałem dopiero kilkanaście meczów (Widzewem) sprowadziłem kilku zagranicznych zawodników ustawiłem taktyke 4-5-1 podobnie jak w Chelsea Mourinho (1 kadencja) i zacząłem przegrywać kolejne mecze. 1 mecz z Lechem w 92 minucie strzelili karnego (0:1). potem kolejne mecze w podobnej sceneri. Aż przyszedł puchar polski z jakimiś "ogórkami" przeważali w posiadaniu piłki strzałach celnych ale jakoś udało mi się w karnych ich pokonać. Potem wróciłem do zwykłej taktyki 4-4-2 i nagle zaczęli grać ;p Miałem serie 4 meczów z rzędu wygranych i nagle porażka z zajmującym ostatnie miejsce Bełchatowem. I znowu będę musiał coś pokombinować na tym ta gra polega.
Ale znowu nie można dokonywać za wielkich zmian bo nie będą łapać zgrania a to jest bardzo ważne. Pozdrawiam

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
25.07.2013 17:24    #15
[quote="German"]Nazwiska nie grają, a Barcelona czy Real to nie ogórki. Pokaż skład, ustawienia taktyczne i profil managera i będzie wszystko jasne.[/quote]

nie zrozumiales zdania, kolega mówił że nieważne kim on gra barcą czy realem to go ogórki leja

 KONIU2 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2011
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 00:23    #16
ludzie nie maq co grac w FM 2012!!! gram AS Monaco a bija mnie prawie wszyscy. Sklad mam dobry jak na Ligue 1 na ataku Falcao i Lisandro Lopez i ten atak jest gorszy niz nie jeden atak z np Evian ktore jest 2 w lidze po 13 kolejkach. Cos tu jest nie tak skoro uniejetnosci poszczegolnych piłkarzy niw wpływaj na jakosc gry zespołu:(. Po cholere kupowac zawodnikow za miliony euro skoro nie widac roznicy. FM 2013 to najgorsza edycja w ktora grałem a gram od FM 2006. A i jeszcze jednen bład mi sie nasowa na mysl jak to mozliwe ze wiekszosc bramek trace po dosrodkowaniach i miedzy 70-90 minutą meczu nawet gry rywal gra w 10-tke. To bardzo denerwujace i nie mam zamiaru grac w ta edycje . Moze FM 2014 bedzie bardziej dopracowany . POZDRO

 KONIU2 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2011
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 00:34    #17
sorry w FM 2013!!! :)

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 09:36    #18
Nie wiem, czemu tak wszyscy się wkurzacie na tego fm'a. Jak grać nie potraficie, to nie grajcie!!

 lalusinho Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 12:56    #19
@dZiX nie wiem czemu tak się spinasz.. założe się, że nie masz jakiś większych osiągnięć. To jest gra, a Ty nie traktuj siebie jakbyś był najlepszy na świecie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.