Jak stworzyć zasadę draftu i meczu gwiazd

 ms0682 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012, 06:11    Pytanie
Jestem na etapie kończenia nakładki na ligę usa ze wszystkimi ligami włącznie z ligą NASL, w zasadzie to już skończyłem, ale chciałem zrobić coś na wzór meczu All Star by np gwiazdy ligi grały z jakąś dowolną drużyną z wybranej ligi, tak jak miało to mijsce za czasów Cosmosu Nowy Jork, ktoś wie jakie trzeba zrobić ustawienia w regułach ligi by takie coś działało, bo teraz bo odpaleniu ligi drużyna all star wytwarza sobie new geny i jakiś dziwnych zawodników, tak samo jak zrobić draft ligi.
"Niech zyje duch nieśmiertelny piłkarskiej legendy Polski - KAKI - Kazika Deyny"

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 10:19    #1
Z tego co mi wiadomo to jeszcze nikt nie wymyślił jak ustawić mecze gwiazd i draft. Możesz spróbować pytać na forum SI, bo nie mam teraz czasu przeglądać całego forum, ale nie pamiętam żeby się to komukolwiek wcześniej udało.

PS. Jak coś wymyślisz to daj znać, bo też chętnie bym się tego nauczył :)
PS2. A podział na konferencje masz?
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 ms0682 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 16:36    #2
Niestety nie zrobiłem podziału na konferencje nie wiem jak to ogarnąć, można jedynie zrobić lige podzieloną na grupy albo liga z podziałem, ale wtedy tworzy się coś takiego jak mistrzowie poszczególnych grup a nie całej ligi :/

Co do draftu nic na SI nie znalazłem :/ tak jak i mecz all stars :/

Zastanawiam się tylko czy nie połączyć ligi MLS z NASL wtedy było by ze 35 zespołów i liga bardziej atrakcyjna.

Drużyny wraz z ich historią, stadionami, i innymi detalami kończąc na logach takich druzyn jak Cosmos, Aztecs, czy Chicago Sting etc. mam już zrobione.

Czekam na sugestie co by było lepsze :)
"Niech zyje duch nieśmiertelny piłkarskiej legendy Polski - KAKI - Kazika Deyny"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.