Jak rozwijać młode talenty

 berni3 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2008
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010, 14:41    Pytanie
Witam
Gram Legią i mam taki problem.
Ściągnołem do druzyny paru młodych obiecujących zawodników mających PA około 140 lecz póki co są młodzi i całkiem słabi. No i teraz nie wiem co zrobić. Czy trzymać ich w drużynie swoich juniorów i tam niech się ogrywają, czy na siłe ich wystawiać w podstawowym składzie głównej drużyny mając na uwadze to że przez nich mogę przegrać mecz
Co radzicie??

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010 14:48    #1
Nie wystawiaj ich na chama do pierwszego składu. Lepiej gdzieś wypożycz.
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010 14:50    #2
Ortografia...
To, że nie grają cudownie jest normalnie. Jak sam zechciałeś zauważyć - maja wysokie PA, a nie CA.
Wystawianie ich od początku byłoby ze szkodą dla zespołu, dawaj im końcówki, albo kiedy prowadzisz bardzo wysoko. Ewentualnie jakieś lajtowe rozgrywki, PE, PP może jakieś turnieje towarzyskie.
Wypożyczenie jest ryzykowne, mogą ci ich "zepsuć". Gra w słabej ekipie nie gwarantuje takiego progresu, jak właśnie dobry mentor i mecz w naszej ekipie od czasy do czasu.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.02.2010 o godz. 14:56

Użytkownik uznał post za pomocny

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010 14:50    #3
Wypożycz ich do jakiegoś słabszego zespołu, gdzie będą mieli pewne miejsce w składzie. Ew. został i daj do juniorskiej drużyny, przypisując im też mentorów.

Użytkownik uznał post za pomocny

 berni3 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2008
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010 16:21    #4
dzięki za pomoc

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2010 19:50    #5
http://www.cmrev(...)ezy.html

Proponuje przeczytać ten artykuł. Myślę, że pomoże, również, tak jak podpowiedzi kolegów wyżej.

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2010 09:57    #6
Przedmówcy nie wymienili dwóch ważnych kwestii.

- Daj ich pod opiekę jakiegoś doświadczonego gracza(mentor)
- I jeśli nie chcesz by, jak to Jacko określił zepsuli Ci ich na wypożyczeniu, to po prostu wypożyczaj, ale tylko do zespołów z lepszą, lub przynajmniej nie gorszą, bazą treningową niż Twoja.
@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2010 16:04    #7
O mentorze wspomniałem zarówno ja jak i Arkadiusz. A kwestia number twój, wg ciebie wynika sama z siebie co można łatwo wywnioskować z naszych postów.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2010 10:48    #8
ja takich młodych obiecujących najpierw trzymam w drużynie U-21 przez jakiś rok, góra 2, w zależności ile mają lat, jednocześnie daję im czasem zagrać w końcówkach czy jakichś mniej ważnych meczach od początku. do tego oczywiście mentor - koniecznie gracz z doświadczeniem i sukcesami. jak na razie jestem zadowolony. jako że grasz ligą polską, polecam bardzo młodych zawodników z Węgier. mam ich u siebie całą kolonię, są bardzo perspektywiczni, szybko się aklimatyzują i nigdy nie narzekają ;)

 stachu2424 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2010
Skąd: Świecie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2010 01:14    #9
Tak tylko,ze w U-21 mozesz wstawic max 3 obcokrajowców..a gdzie tu całą kolonie Węgrów trzymać?:)
Ja tez mam małolatów z Rumuni,Ukrainy....wstawiłem ich do 1wszego skladu na pare meczy i spowrotem do U-21..a teraz sie prują ze nie grają w 1wszym zespole ufff......;/mam pytanie gdzie sie tego mentora wybiera?z gory dzieki

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.