Jak przywrócić zawodnika do reprezentacji

 Zakol Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012, 13:28    Pytanie
Jak przywrócić kilku piłkarzy do reprezentacji kraju gdy go wcześniej wycofałem ze składu? Myślałem że to tylko na 1 mecz a tak to Mata już pół roku jest bez powołań i jeszcze kilku innych.

 elnino Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2012 14:41    #1
w fm 2011 poradziłem sobie z tym tylko i wyłącznie za pomocą FMRTE. W tym przypadku po ewentualnym objęciu przez Ciebie reprezentacji Hiszpanii też nie będziesz mógł powołać Maty. Od tamtego FM'a zawsze daje im polecenie gry przez 45 minut.

 Zakol Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2012 21:34    #2
Mam kolejny problem.
Ściągnąłem FMRTE, normalnie otwieram, wszystko ok ale nie wiem jak ich przywrócić do reprezentacji. Jest tam jakiś kwadracik już nie wiem co dokładnie jest tam napisane ale na 90% to jest to ale nie mogę go wcisnąć. Jest jakby nieaktywny.

Jeśli by ktoś mógł mi pomóc to był bym wdzięczny bo reprezentacja Hiszpanii wygląda kiepsko bez najlepszego gracza Premier League:p

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2012 23:38    #3
najlepszym graczem Premier LEAGUE napewno nie jest ale jednym z lepszych juz tak .. nawet w grze nie jest najlepszy bo najlepszy jest kun aguero(oczywiscie w grze) Moim zdaniem najlepszy w Premier League jest Robin van Persie gra z prawie samymi młokosami a brama za brama jeszce asyte(teraz juz nie chodzi mi o gre)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.03.2012 o godz. 23:40

VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2012 08:26    #4
Zako bo FMRTE jest płatny i trzeba wykupić licencje żeby móc edytować dane...pzdr

Edit: w sumie nie kosztuje dużo wystarczy bodajże 1$ lub 1 Euro...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.03.2012 o godz. 12:21

 Zakol Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2012 10:54    #5
madrit7-> U mnie dostał gracza roku w PL:)

Kurde to lipa jak płatny:/

 rasi_ag Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2012 17:36    #6
jeśli chcesz przywrócić danego piłkarza do reprezentacji, wejdź w jego profil w FMRTE i przejdź do zakładki: "relacje".
Na pewno kilka "relacji" będzie niekompletnie wypełnionych (tzn sama wartość liczbowa, bez podania jaka to relacja). Musisz wszystkie te relacje uzupełnić. Obojętnie jak: dodaj kluby ulubione, nielubiane, ulubieńców itd. Uzupełnij WSZYSTKIE relacje. Zapisz zmiany a potem przejdź do gry i kliknij "kontynuuj" aż gra przeskoczy o minimum jeden dzień. Potem sprawdź w profilu zawodnika czy zniknęło zdanie "wycofany z reprezentacji". Jeśli tak, to zabieg się udał.
Ok, przyznaję, że metoda brzmi idiotycznie ale naprawdę działa. Spróbuj, proszę i napisz czy Ci się udało :)

 carlosss89 Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2008
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2012 09:14    #7
Miałem podobnie w 2011 Babacar aby raz zagrał dla senegalu i pozniej go wycofałem bo był przmęczony. To juz go nie powoływali. Dla mnie było to super bo nie musiałem sie martwić o jego kontuzje. Ale wydaje mi sie ze jedyne rozwiązanie to FMRATE. To jakieś nie dopracowanie FM-a.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.