Jak przeprowadzić wolny transfer?

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014, 19:13    #1
Gram Borussia M'gladbach, właśnie skończyło się pierwsze letnie okno transferowe. Nie mam żadnych pieniędzy na obu budżetach transferowych, wszystko wydałem. Zakaria Bakkali (18 lat, ogromny potencjał) odejdzie z PSV na wolny transfer po wygaśnięciu kontraktu (30.06.2015), więc pytam, kiedy będę mógł zaoferować mu kontrakt na zasadzie wolnego transferu? Już w zimę, pół roku przed wygaśnięciem, czy będę musiał czekać do dnia końca kontraktu? Z jakiego budżetu płac zostaną pobrane pieniądze, tego, czy przyszłego? Czy mam się obawiać, że w związku z tym że nie mam nic dostępnego na budżecie płacowym, ze względu na ograniczenia nałożone przez klub nie będę mógł mu zaoferować kontraktu? Proszę o odpowiedź. FM15

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 19:26    #2
[quote="tupti99"]Gram Borussia M'gladbach, właśnie skończyło się pierwsze letnie okno transferowe. Nie mam żadnych pieniędzy na obu budżetach transferowych, wszystko wydałem. Zakaria Bakkali (18 lat, ogromny potencjał) odejdzie z PSV na wolny transfer po wygaśnięciu kontraktu (30.06.2015), więc pytam, kiedy będę mógł zaoferować mu kontrakt na zasadzie wolnego transferu? Już w zimę, pół roku przed wygaśnięciem, czy będę musiał czekać do dnia końca kontraktu? Z jakiego budżetu płac zostaną pobrane pieniądze, tego, czy przyszłego? Czy mam się obawiać, że w związku z tym że nie mam nic dostępnego na budżecie płacowym, ze względu na ograniczenia nałożone przez klub nie będę mógł mu zaoferować kontraktu? Proszę o odpowiedź. FM15[/quote]

kontakt będziesz mógł mu zaoferować już w styczniu, ale nie wiem czy nie będziesz musiał zapłacić ekwiwalentu za wyszkolenie, a kasa oczywiście idzie z tego budzetu co masz teraz. Więc jak nie masz nic to raczej nie uda Ci sie go pozyskac

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution