Jak będzie wyglądała instalacja nowego FM-a na Ubuntu? Kilka pytań.

 fmgracz Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013, 23:13    Pytanie
Witam serdecznie. Jakiś czas temu przeniosłem się na Linuksa. Wybór padł na Ubuntu 12.10. Pogodziłem się z faktem, że będę musiał skończyć z grami, a tu taka niespodzianka, nowy FM na Linuksa. Zamierzam kupić wersję pudełkową, ale mam kilka wątpliwości. Nie jestem jakimś mistrzem linuksowym, znam tylko podstawy, więc czy nie będę miał problemów z instalacją gry, a w późniejszym czasie, z instalacją patchy i update'ów? Kiedyś próbowałem zainstalować grę na Ubuntu, ale coś mi nie wychodziło. Jedynie przez Wine udało mi się coś zainstalować :(Nie potrafiłem nawet znaleźć folderu z grą :( A więc, czy wiecie, jak będzie wyglądała instalacja? Druga kwesta dotyczy sterowników do mojej karty graficznej. Mam Radeona 4850 HD, a sterowniki do niego automatycznie zainstalował mi system. Wiem, że niezbyt dobrze to działa, bo odpaliłem kiedyś bodajże Prince of Persia i gra cięła niemiłosiernie. Czy podobnie może być z FM-em? Proszę o rady. Czy mogę spokojnie kupić grę, bez obaw, że coś pójdzie nie tak?
Pozdrawiam

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 20:47    #20
[quote="skazi"]
No tak, można się było domyśleć z uwagi na fakt że wersji 310.22 nigdy nie było (szukałem na stronie nvidii, google też nic nie wie o takiej wersji) a wersja 310 jak widać jest: http://packa(...)on=names
Po prostu nie chce mi się wierzyć że FM14 na ubuntu nie działa, biorąc pod uwagę że ta dystrybucja jest jedyną oficjalnie wspieraną (jest to napisane m. in. na forum FMa)[/quote]

Masz:
http://zapod(...)jpg.html

Na Ubuntu z domyślnym środowiskiem to samo co na XFCE., tyle, że obyło się bez wołania przez Steam o sterowniki.
W weekend sprawdzę o co biega z tym błędem.

Stery to jednak była wersja 304.22. 310 Nie ma w repo dla gf7600

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.10.2013 o godz. 20:52

 rahim Partyzant

Postów: 721
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 09:22    #21
Ja nie umiem rozwiązać problemu z brakiem boiska w demie...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.