Ja ponownie i ponownie FM 13

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015, 00:20    Pytanie
Witam was wszystkich ! Słowem wstępu nie było mnie na tym forum od dobrych 2 lat jak nie więcej, od czasu jak straciłem dostęp do konta z FM 13. Teraz 'przypomniałem' sobie hasło do owego konta z naszym menadżerem i zaczynam ponownie nerdzić w jego trzynastą wersję.
Zaznacze na początku, że moim pierwszym klubem, który prowadzę po tej przerwie jest Arsenal. Chciałbym nieco dopełnić wiedzę, którą już posiadam, dlatego mam kilka pytań.
-Załóżmy że gram moim Arsenalkiem na jakiegoś ogórka z którym powinienem wygrać bez problemu, weźmy na to hmmm Reading, akurat się znajduję na ostatnim miejscu w mojej tabeli angielskiej ligi więc to porównanie będzie adekwatne ale już do rzeczy. Przed meczem wypowiadam się w mediach, że "mecz będzie wyrównany i do samego końca nie będzie wiadomo kto zwycięży". Taka wypowiedz zwiększy moje stosunki z menadżerem klubu Reading i być może z samym klubem, ale czy sprawi, że moi piłkarze 'bardziej się przyłożą' do meczu, czy nie bardzo?
-Jak to jest z 'szukaniem gry' w poleceniach zawodników ? Nieraz widzę w taktykach innych użytkowników, że piłkarz który jest 'rozgrywającym' zespołu ma to odznaczone co właściwie przeczy jego roli ? Jak ma być rozgrywającym skoro nie pokazuję się do gry ? A jeszcze dziwniejsze jest to, że takie coś działa.
-Jak to jest z ustawieniami 'częstotliwości dośrodkowań' w poleceniach dla piłkarzy ? Czy ustawienie piłkarzowi, żeby 'rzadko' dośrodkowywał sprawi, że ten zawodnik będzie próbował ścinać do środka zamiast grać przy linii ? Dla przykładu jeśli bym ustawił środkowemu pomocnikowi, by rzadko dośrodkowywał, sprawi to, że ten będzie grał tylko w środkowej części boiska czy może będąc przy linii po prostu będzie holdował piłkę i wyczekiwał okazji do podania ?

Na ten post to byłoby chyba tyle pytań odemnie na ten moment, choć jest ich o wiele więcej tylko sobie akurat w tej chwili ich nie przypominam. Jak sobie przypomnę to pewnie zapostuję ponownie.
PS. Będę małym żydkiem i zapytam czy któryś z was by nie udostępnił taktyki która by działała na patchu 13.3.3. Zależy mi, by jakoś leżała dla składu Arsenalu do którego dołączył jedynie Lars Bender czyli w skrócie - 4 obrońców, DP/RD/POP i dwie rolę dla rozgrywających pod które wpasowaliby się Wilshere/Cazorla/Arteta/Ramsey. Normalnie bym stworzył sam taktykę, ale mam ochotę na przyjemną gierkę, powygrywać nieco i zwyczajnie nie chce mi się wyszukiwać i testować przez kilka godzin własnej :D
Pozdrawiam - JA

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.08.2015, 00:21

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 08:36    #1
Kolejne 2-wie sprawy o które chciałbym spytać. ( opcja edytuj mi znikła )
-Kontuzje, nie mogę zagrać 2 meczy pełnym składem, bo praktycznie co spotkanie ktoś mi wypada z zespołu. Zwykle na krótkie przerwy, typu rozcięta noga (7dni), naciągnięty mięsień (14dni) itp. Mój plan treningowy wygląda zazwyczaj tak, zmieniam jego aspekty zależnie od przeciwników i braków zespołu - http://i.imgur.com/5PSggIr.jpg
-Kolejna rzecz, używam jednego z moich scautów do wyszukiwania informacji o kolejnym przeciwniku, zaś kolejnego do przeczesywania BPL, mimo to przed każdym mecze przeglądając profile zawodników przeciwników, niektóre z ich umiejętności są zakryte, jeszcze nie przescautowane przez co mnie po prostu szlag trafia jak nie mogę przypadkowo stwierdzić jaką rolę będzie pełnił ich OPP/OPL. Jak to się dzieję, że 2 scautów nie radzi sobie z parunastoma klubami w jednej lidze ??
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.