Irytujący prezes ...

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012, 15:55    #1
Witajcie.Od dłuższego czasu prowadzę zespół Górnika Zabrze i mam problem z prezesem - mianowicie sprzedaje mi piłkarzy bez mojej zgody nawet jeśli w statusie transferowym widnieje zaznaczona opcja"odrzucaj wszystkie oferty" . Chce budować zespół by walczyć o mistrza Polski lecz problemem jest jak wyżej wspomniałem prezes bo nie powiem sprzedał mi 3 piłkarzy za imponujące sumy na które sam bym się zgodził ale denerwujące jest to bo bez mojej zgody po prostu ich sprzedaje ;/ Jakieś rady ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 16:40    #2
Z tego co wiem na to nie ma wpływu, mialem to samo w Jagielloni. Tomka Kupisza sprzedał mi do Rosenborga za 14mln zł (warty był coś koło 5mln, a ja chcialem ponad 17mln), a potem sprowadzonego do mnie po wielkich wysiłkach Pawła Wszołka sprzedał za 10mln gdzieś do Norwegii (warty był 3.5mln). I tak naprawdę, na nic zdały mi się te pieniądze bo w tych dwóch piłkarzach pokładałem największe nadzieje (no może jeszcze w Tymińskim, i Teodorczyku).

 marcin110987 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 16:42    #3
Prawdopodobnie Twój klub jest zadłużony i to na sporą sumkę, dlatego prezes przejmuje tutaj obowiązki managera.
Musisz się z tym pogodzić, dopóki klub nie wyjdzie na prostą.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 16:46    #4
Klub nie ma żadnych pożyczek ( owszem wcześniej miał ale nie widnieje suma by coś spłacać ) mało tego , z tej kasy co zostałem za tych graczy nie ma całej sumy w ogóle prawie nic nie ma - po prostu ta kasa znika nie wiadomo gdzie ;/ ? powinienem mieć gdzieś 3 mln na koncie a mam zaledwie 500 tyś. jak już wspomniałem żadnych pożyczek nie ma klub i nie mam na czerwieni salda ;|
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Belzebubich Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 16:51    #5
też kiedyś miałem taką sytuację, nie pamiętam dokładnego komunikatu ale było coś w stylu: zarząd postanowił sprzedać zawodnika, ponieważ propozycja była nie do odrzucenia. Chyba nic z tym nie da się zrobić, spróbuj może ustawić cenę minimalną za jaką chcesz sprzedać zawodnika ;)

 mrc1899 Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Skąd: Kąkolewo k.Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 17:42    #6
w fm10 Berlusconi często mi kupował kogoś do Milanu np. nie wiem po co Kuyta i chciał sprzedawać, ale szło wejść w transfery i samemu odrzucić ofertę, W nowszych fm nie spotkałem tego typu przypadków

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 18:02    #7
Ja miałem ciekawą sytuacje z zarządem prowadząc Wisłę Kraków w FM12. Dokładnie nie pamiętam, ale to był ok 5 sezon. A dokładnie jego końcówka, a więc czas robienia transferów. Mianowicie wchodzę w zakładkę transfery a tu ni stąd ni z zowąd mam pełno realistycznych transferów zawodników wartych po kilkanaście milionów funtów. Przed sezonem nikt specjalny nie chciał do mnie przyjść a tu nagle takie gwiazdy. Po czym wchodzę w zakładkę finanse i patrze, że na koncie mam ok 90 mln funtów (miałem ok 10mln). Dziwie się o co kaman. Po czym wchodzę w FM Genie Scouta i patrzę, że moja Wisła ma ponad 8000 reputacji. Byłem chwilę zdezorientowany tą sytuacją. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że doszło do zmiany zarządu. Moim właścicielem został jakiś szejk z Kairu, który oprócz super reputacji, full kasy zmaksował poziom mojej szkółki i bazy treningowej czyli 20/20. I według Genie Scouta jeśli dobrze pamiętam był w pierwszej trójce prezesów w grze. Potem parę razy jeszcze dał mi po kilkanaście milionów. Niestety po ok 2-3 sezonach mnie opuścił mimo, że odpłaciłem mu się wygraniem LM. Mimo wszystko jego obecność miała diametralny wpływ na dalszą rozgrywkę.

 Dervorin Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 21:27    #8
Jaki status w drużynie mieli przehandlowani przez prezesa gracze? W poprzednich FM'ach jak grałem Legią to Kosmala niejednokrotnie sprzedawał graczy bez mojej wiedzy, ale dotyczyło to tylko graczy ze statusem innym niż pierwszy zespół lub kluczowy. Wystarczyło, żeby oferta na takiego zawodnika była dwukrotnie większa niż jego wartość. Ciężko było przez to utrzymać w drużynie rezerwowych o potencjale zbliżonym do podstawowych graczy. Na sprzedaż graczy nie miała wpływu sytuacja finansowa klubu bo na koncie miałem powyżej 500 mln złotych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.12.2012 o godz. 21:29

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 23:14    #9
Ja uważam że twórcy tej gry powinni się dokładniej przyjrzeć temu bądź co bądź problemowi bo nie ukrywam ze sprzedawanie przez prezesa graczy bez mej zgody psuje całą radość gry i nie wiem a raczej nie spotkałem się nigdy z przypadkiem ( przynajmniej nie przypominam se ) by w świecie realnym jakikolwiek prezes np Realu czy Barcy sprzedał swojego kluczowego gracza bo owszem gdyby mi za takiego gracza dawali np 30 mln to prezes miałby prawo sprzedać bo to spore sumy ale ze sprzedaje mi graczy których sumy są nie duże i nie małe jak na realia mojej ligi i są ważnym ogniwem mego zespołu to już mnie wku....
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 12:50    #10
Normalnie paranoja z tymi prezesami ;/
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.