Interesują kogoś nowe pliki i manifesty do FM11?

 D.J. MAC. Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2016, 23:30    #1
Szczęść Boże!
Jestem tu świeży więc mam dużo pytań. Dzisiaj wzbogaciłem się o nowe pudełko FM11. Zamierzam grać na Polska Liga Update v1.0 (jeśli jeszcze gdzieś w sieci wisi albo w zasobach terabajtowych forumowiczów). Jednak zanim zacznę, swoim zwyczajem zrobię mega edycję. Od parametrów wszystkich europejskich krajów, przez zmiany podstawowych parametrów największych klubów, szczegółowe edycje klubów polskich po "poprawki" transferów polskich lig.
Pytanie 1: Czy warto moją edycję proponować do fileplanet?
Pytanie 2: Czy warto opisywać potem swoja przygodę w tak starej wersji?
Zastrzegam, że jestem mocno niezależny w tym co robię od przyjętych zwyczajów. Edycji nie robię po to, aby urealnić (do bulu?) rozrywki, ale aby była mi przyjemniejsza i lepiej współpracowała z moimi planami. Lubię grać jednocześnie trzema klubami (najmocniejszy polski w danej edycji+Polkowice+dowolny słabeusz co przypadkiem zaplątał się do grywalnej ligi). Nie wykonuję editów w trakcie rozgrywek (nie po to haruję wcześniej). Itd.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.