Interakcje pomiedzy zawodnikami

 Lucyferius Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Skąd: LAziska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013, 21:45    Pytanie
Jak sprawdzic kto kogo lubi/nie lubi?

Wejde w informacje widze tylko pozytywny wpis np zawodnik A lubi mnie i jakiegos mojego wspolpracownika ale np mam czasem problem z kapitanem lub zastepca kapitana.
Czesto kilka osob z druzyny go nie akceptuje a ja nie wiem jak sprawdzic jak sie rozkladaja relacje w druzynie.

Prosze o jasne krok po kroku co klikac bo ja juz z 2 miesiace szukam odpowiedzi i cholera nie wiem...

FM 13/oryginal, nowa baza( tzn ta z steama 13 cos tam... nie ta z forum...), zero skorek.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2013 00:39    #1
Odpowiem pytaniem. Po co Ci to wiedzieć? To w tej grze nic nie znaczy.
Gra inofrmuje tylko kto kogo nie lubi, jeśli tak jest. Sam dostajesz info od członka sztabu że jest problem między jakimiś zawodnikami. Tyle
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Lucyferius Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Skąd: LAziska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2013 01:08    #2
Czasem szczególy są ważne, wybierajac kapitana i wicekapitanow czesto mam problem z motywacja zespolu.
Co z tego iz zrobie dobre rozmowy motywacyjne jak np mi obronca albo ktos inny nie jest zainteresowany gra....

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2013 01:37    #3
Fajnie gdyby tal było.Ale nie jest. Pic na wodę fotomontaż.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.