Informacje transferowe - atrybut

 Kebon Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2008
Skąd: Zamosc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012, 18:30    #1
Witam, szukalem odpowiedniego zawodnika na pozycje srodkowego pomocnika, w tym celu wszedlem w transfery i oczywiscie 'szukaj'. Zaznaczylem nierealistyczne trasfery przez asystenta i znalazlem dobrego grajka. Jednak po obserwacji scouta w raporcie zawodnika w informacji transferowej ukazala sie wiadomosc ze zawodnik nie jest w najmniejszym stopniu zaintresowany przejsciem do mojego zespolu. Chcialbym sie dowiedziec jaki atrybuy odpowiada za dana wiedze

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 18:34    #2
zaznaczyłeś czy odznaczyłeś to ? bo to już na starcie jest zaznaczone z tego co wiem. Akurat jeżeli jesteś w szukaj i masz normalnie to wszyscy powinni być zainteresowani ;).

 Kebon Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2008
Skąd: Zamosc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 18:39    #3
zaznaczone mam. Czyli asystent mowi ze bylby zainsteresowany, ale scouta wiedza mowi ze nie, wiec jaki atrybut za to odpowiada

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 18:43    #4
Nie ma takiego atrybutu moim zdaniem.

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2012 19:03    #5
Nie ma. O skuteczności oceny zawodnika przez scouta decyduje ocena umiejętności i ocena potencjału.

A w sprawie tego problemu, złóż ofertę temu zawodnikowi i zobacz, co się stanie.

 Wichura Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 11:20    #6
WITAM WYBACZCIE ZA OFFTOP ALE POTRZEBUJE PILNIE POMOCY DZIŚ AVAST COS MI ZGLUPIAL I LOGUJAC SIE NA STEAM WYKRYL WIRUSA WIEC ODINSTALOWALEM STEAM A POTEM AVAST I ZAINSTALOWALEM STEAM PONOWNIE I MAM PROBLEM OTOZ PROSI MNIE O KOD DOSTEPU KTORY ZOSTAL WYSLANY NA NIEISTNIEJACY JUŻ E-MAIL I CHCE ZMIENIC MAIL ALE W SUPPORCIE NIBY NIE MAM KONTA I JAK LOGOWALEM SIE TO WYWALALO MNIE WIEC KLIKNALEM NA REJESTREACJE W TYM SUPPROCIE WPISALEM WSZYSTKIE DANE KTORE ODPOWIADAJA ZA LOGOWANIE DO SKLEPU ETC I WYSLAL NIBY JAKIES POTWIERDZENIE NA TEN STARY NIE ISTNIEJACY MAIL PROSZE POMOZCIE MI DAJCIE MI JAKIES SWOJE STARE KODY DOSTEPU LUB JAKIES NAJPOPULARNIEJSZE CZY JAK KTOS WIE CO ZROBIC TO NIECH POWIE BŁAGAM POMOCY!!!!!

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 11:47    #7
Primo, wyłącz CAPS`a.
Secundo, takie wartościowe rzeczy się raczej zapisuje.
Tertio, za ostatnie zdanie w tym przybytku wyłapuje się wroga ludu.
Kwadro, posiadasz jakiś dowód zakupu? Jeśli tak skontaktuj się z kimś z działu technicznego Steam lub SI.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 11:51    #8
Co do Steam i Avast - podczas aktualizacji Steama niestety Avast wykrywa wirus (?) którego nie ma. Kliknąć PPM na ikonkę Avast (tą małą po prawej na dole :P) -> sterowanie osłonami Avast i wyłączyć na chwilę. Dać Steamowi się zaktualizować i włączyć osłony. Tyle.

 szkopek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 13:43    #9
[quote="Sztaficer"]
Tertio, za ostatnie zdanie w tym przybytku wyłapuje się wroga ludu.
[/quote]

Ale tam jest jedno zdanie.


Robisz zdjęcie pudełka z CD-Keyem + dowód zakupu (jeśli dobrze pamiętam), wysyłasz do supportu steama z prośbą jaką tam chcesz i voila.
Po angielsku.

 Wichura Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 17:56    #10
wybaczcie za capsa ale bylem dosc zdesperowany dlatego tak a dowod chyba juz niestety przepadl narazie napisalem do Valve zobaczymy co dalej moze zmienia maila

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.