I liga (w Polsce)

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012, 19:54    #1
Temat do dyskusji na temat rozgrywek pierwsze ligi. Co tam ciekawego na zapleczu ekstraklasy?

Mamy kolejnego po Ptaku, człowieka, którego można podejrzewać o pewne braki pod czaszką. Niejaki Strychacz chce by w Ruchu Radzionków grali sami piłkarze z Afryki.

http://www.sport(...)ski.html
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 lukmil Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2007
Skąd: Szczytno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 20:04    #2
Na weszło mówi , że jednak nie chce


http://www.weszl(...)d_spodu_

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 21:00    #3
Do wiadoóści z weszło, trzeba podchodzić z lekkim dystansem, zupełnie jak do tych z Faktu czy z SE :_
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 21:18    #4
[quote="Rafał9595"]Do wiadoóści z weszło, trzeba podchodzić z lekkim dystansem, zupełnie jak do tych z Faktu czy z SE :_[/quote]

Weszło ma sprawdzone źródła i nigdy nie podaje fałszywych informacji na portalu.

1. liga w tym sezonie będzie słaba. ŁKS o awans walczyć nie będzie, Górnik Łęczna się osłabił, Arka również oddała 3 podstawowych zawodników, na horyzoncie zostaję Warta, Nieciecza, Zawisza, oraz Cracovia, której największym wrogiem może być pseudo trener Stawowy.
Obstawiam, że awansują drużyny Zawiszy i Cracovii.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.07.2012 o godz. 21:19

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Arkadio Ekspert

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 21:44    #5
Jak dla mnie faworytem jest Zawisza. Klub prowadzony chyba najlepiej w pierwszej lidze, chodzi mi organizację. Cracovia raczej w tym sezonie nie awansuje, ale w przyszłym będzie faworytem. Wydaje mi się, że 2 miejsce zajmie ta przeklęta Nieciecza. Mam nadzieję, że my (Sandecja) sprawimy w tym sezonie kilka niespodzianek i nie będziemy drżeć o utrzymanie do końca. Radzionków prawdopodobnie się wycofa i jego miejsce ma zająć Polonia Bytom lub Wisła Płock.

 bojan123 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Skąd: Rańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 23:51    #6
Ja kibicuje mojemu Stomilowi i wierze w utrzymanie po rozsądnych transferach:)

a co do awansu kandydaci wd mnie to:

Zawisza - stadion i mądre ruchy w klubie

Cracovia - stadion i pieniądze

Warta - pani prezes:)

spadek:

Okocimski - pąpowanie balonu po dobrym sezonie w II lidze

ŁkS - mam szacunek genialny klub kiedyś no ale teraz to śmiech na sali

Miedź - no żadnych ciekawych ruchów, lipa

Ruch Radzionków - drużyna oparta na murzynach? żart? nie jestem rasistą ale to Polska!!

jestem chętny do dyskusji i zapraszam do niej na temat I polskiej ligi:)

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 18:23    #7
IMO ŁKS podzieli los Odry Wodzisław, ale dałbym szansę Okocimskiemu, cóż Kolejarz Stróże też miał być pewnym kandydatem do spadku. Ruch Radzionków pewnie poleci. W kandydatach do spadku widzę też Dolcan. Zapewne awansują Zawisza i Cracovia, może powalczy Termalica?
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Arkadio Ekspert

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 19:59    #8
A co powiecie o Olimpii Grudziądz? Poczynili kilka ciekawych ruchów i mogą sprawić parę niespodzianek.

 MUFC Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 20:03    #9
Zawisza Bydgoszcz jest dla mnie zdecydowanym faworytem , w zeszłym sezonie wszyscy spodziewaliśmy się ich utrzymania a oni o mały włos nie weszli do Ekstraklasy , w tym sezonie robią przyzwoite ruchy transferowe , i bądź co nie bądź Stadion mają na ekstraklasę teraz trzeba to jeszcze udokumentować : )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.07.2012 o godz. 20:04

 bojan123 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Skąd: Rańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 23:22    #10
Termalica - no niestety, wszyscy mysleli ze ten zespol awansuej a tu lipa i teraz to bedzie sredniak

Olimpia - dosc ciekawe ruchy, srodek tabeli

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.