Gry komputerowe

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 14:52    #11
[quote="robal15"]Ceny są coraz wyższe, bo wyeliminowano piractwo. Więc Ci co mieli kupić, to i tak kupią grę...[/quote]
Jest w tym zapewne sporo racji, lecz nie sądzę by był to jedyny powód upowania cen. Właściwie to ciekawe, bo jeszcze chwilę temu płaciło się mniej za więcej. A teraz masz za więcej - mniej.

PS Jeżeli Battlefield I będzie hulał na lekko tylko podrasowanym, aktualnym motórze Frostbite, to już zupełnie powykręca mnie ze śmiechu.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 15:26    #12
Ja chyba pierwszy raz odpuszczę sobie CoD. Jakoś z tego wyrosłem, a dodatkowo ostatnie serie nie nadają się do gry w multi - za dużo przekombinowanych rzeczy, jakieś latanie, lasery, roboty, kamuflaże (jak jakiś Crysis czy Titanfall). Stare dobre MW, MW2 i WaW (ten klimat Mosinów, Thompsonów i pepesh z magazynkiem bębnowym!) to ostatnie wydania nad którymi spędziłem kilkaset godzin, a tak te odgrzewane kotlety, to próby wygrania przeze mnie chociaż kilku godzin w multi, a kończyło się na smętnym przejściu kampanii dla singli (samotnych).
Co do Battlefielda - grałem w 3 i 4 (wersja testowa). BF3 jest spoko, ale jakoś bardziej mnie wciągały nawalanki w stylu CoD, nieokraszone pomyślunkiem i taktyką. Tak więc w tym roku na mojej liście "kupię na 100%" są tylko FM 2017 i Wiesiek "Krew i Wino".

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 16:26    #13
[quote="zachi"][quote="robal15"]Ceny są coraz wyższe, bo wyeliminowano piractwo. Więc Ci co mieli kupić, to i tak kupią grę...[/quote]
Jest w tym zapewne sporo racji, lecz nie sądzę by był to jedyny powód upowania cen. Właściwie to ciekawe, bo jeszcze chwilę temu płaciło się mniej za więcej. A teraz masz za więcej - mniej. [/quote]

Gry-online wypuściło dzisiaj taki oto filmik o cenach gier :D
http://tvgry.pl/?ID=6326
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 16:35    #14
Nie znam ludzi. Coś wartego obejrzenia, czy lanie wody? Mr. Green
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 16:50    #15
Można posłuchać w tle :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 17:20    #16
"Największy problem mają posiadacze PeCetów, bo tam ceny systematycznie rosną." - że tak sobie przytoczę już sam początek filmu. Lekko mnie irytują ci panowie i nie wiem czy dotrwam do końca :D.

BTW - jeden z ziomków na filmie prawi, że Mafia III będzie kosztowała przed premierą w granicach 165-175, srogo :/.

PS Tak czy owak, dopóki będą żyły serwery Diablo III czy Path of Exile i na kompie będzie banglać CM0102 to będzie w co grać ;).

PS2 I rację ma jeden z ziomków mówiąc, że płacisz w preorderze masę hajsów, a gra na starcie ssie, bo kwiczy od bugów. Skąd my to znamy? ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.05.2016 o godz. 17:21

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 17:39    #17
Ja tam jestem zadowolony nowym BF' em - I wojna światowa to moje klimaty. Najbardziej ciekawi mnie jazda konno i Zeppeliny. Czegoś takiego w Batku jeszcze nie było. Odstrasza jednak cena i potencjalne wydatki na DLC...

Najbardziej jednak czekam na DLC do GTA V, albo zapowiedź nowego GTA.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 17:49    #18
Ok, w przypadku Battlefield I rozejdzie się to po guście odbiorcy, tradycyjnie - jeden lubi klimaty I WŚ, inny II WŚ a jeszcze inny współczesne pole walki. Mnie najzwyczajniej w świecie ten pierwszy teaser/trailer (cholera już wie jak to zwać) odrzucił, ponieważ to co zobaczyłem przypomina mi bardziej Star Wars, niż klimaty Wielkiej Wojny. Cena zaś i ogólna polityka EA/DICE to również temat na dłuższe dyskusje.

Nowe GTA? Ja bym się na miejscu Rockstar z tym nie spieszył - mają czas na nową produkcję z tego klimatu. Bardziej mnie ucieszy to, jeżeli plotki o nowym Red Dead Redemption okażą się prawdziwe. Dla mnie RDR to jedna z najlepszych gier w historii elektronicznej rozgrywki i WIELKI nieobecny na PC. Naprawdę WIELKI.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.05.2016 o godz. 17:51

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 18:12    #19
[quote="zachi"]Ok, w przypadku Battlefield I rozejdzie się to po guście odbiorcy, tradycyjnie - jeden lubi klimaty I WŚ, inny II WŚ a jeszcze inny współczesne pole walki. Mnie najzwyczajniej w świecie ten pierwszy teaser/trailer (cholera już wie jak to zwać) odrzucił, ponieważ to co zobaczyłem przypomina mi bardziej Star Wars, niż klimaty Wielkiej Wojny. Cena zaś i ogólna polityka EA/DICE to również temat na dłuższe dyskusje.

Nowe GTA? Ja bym się na miejscu Rockstar z tym nie spieszył - mają czas na nową produkcję z tego klimatu. Bardziej mnie ucieszy to, jeżeli plotki o nowym Red Dead Redemption okażą się prawdziwe. Dla mnie RDR to jedna z najlepszych gier w historii elektronicznej rozgrywki i WIELKI nieobecny na PC. Naprawdę WIELKI.[/quote]

Tutaj się z Tobą zgodzę - trailer jest rzeczywiście zbyt kolorowy, bo I wojna to głównie okopy, szarzyzna, zasieki, krew, błoto i smród, a nie jakieś wielobarwny, futurystyczny krajobraz i pole bitwy. Zobaczymy, oby nie spartolili tej gry, i nie wypuszczali do niej biliona łatek (patrz: BF 4). Jeśli tak się stanie, to stracę resztki szacunku do EA/DICE.

Niestety w RDR nie miałem okazji zagrać, ale z pewnością nadrobię tę zaległość.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 19:42    #20
Co do EA/DICE - przez jakiś czas byłem mocno za tym, żeby wzięli na warsztat i odkurzyli Bad Company - teraz jestem już przeciwny takim akcjom i niech lepiej trzymają łapy z daleka od tej serii i niech skończy się na dwójce (w którą dalej ciupię, bo to tytuł ponadczasowy i rewelacyjny - a i na serwerach wciąż sporo ludzi się przewala).

A jeszcze słowo w temacie RDR - dzisiejszy gracz pewnie pomarudzi na ten tytuł w stylu "eee, GTA na Dzikim Zachodzie". I owszem, mechanika jak z GTA (a silnik graficzny bodajże ten z GTA IV), ale postacie, fabuła i westernowy klimat to już coś nie do podrobienia. I ciul tam nawet z tym, że graficznie nieco się gierka zakurzyła. Miodność z ekranu wylewa się wiadrami.

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.