Gra na czas ale nie na czas...

daniel k-ce Proletariat

0
20.10.2007, 11:11    Pytanie
Ten problem gnębi mnie od dawna... Obojętnie jaką gram drużyną zawsze jak prowadzę w meczu 1 - 0, 2 - 1 z jakimś silniejszym rywalem ok. 75 min. ustawiam grę na czas na maksimum. licząc, że dzięki temu przeciwnicy będą nerwowi zarobią jakąś kartkę za faul a moi będą między sobą podawać aby zyskać na czasie lub przy rzutach wolnych (rożne, wolne, auty) będą zwlekać... niestety nic z tych rzeczy. Praktycznie się to nie zmienia. Nadal wykonują z taką samą szybkością co wcześniej.
A gdy przegrywam 0 - 1 to co chwilę widzę komentarze typu: Bramkarz specjalnie zwleka z wybiciem, rzut z autu tak samo... to jest jakiś bug? czy da się wpłynąć na to w inny sposób?? Dzięki za odpowiedzi. pzdr

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 11:14    #1
jak prowadzisz i jest 75 minuta zagraj bardziej defensywnie :) powinno pomóc

Post pomocny

Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

daniel k-ce Proletariat

0
20.10.2007 11:18    #2
to również robię :) i nie pomaga... a przeciwnicy w jakiś sposób potrafią grać na czas... często w takich meczach właśnie w końcówkach tracę bramki i mnie to denerwuje. owszem nie zawsze ale jednak. tak samo jest w drugą stronę - jak przeciwnik przegrywa to gra szybciej szybko biegnie po piłkę przy rzutach wolnych i widać, że są zdeterminowani aby strzelić bramkę na remis....

Post pomocny

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 11:19    #3
daj większą agresywność przy odbiorze piłki :)


NadRzekamiBabilonuTamMyśmySiedzieliIPłakaliKiedyśmyWspominaliSyjon ^^

Post pomocny

Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 13:12    #4
Wiem, że to na 100% działa w FM 2007. Skoro jest taka opcja w FMie 2006 to też powinno działać a masz patche?

Getlemanie jeżeli to możliwe to mógłbyś nam (albo tylko mi) oszczędzić sentencji na dzisiejszy dzień.

Post pomocny

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 13:14    #5
Nie liczylbym pucek na ta poblazliwosc.

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
20.10.2007 17:39    #6
pucek mam wszelakie patche... i to mnie irytuje dość bardzo z tą "grą na czas..." dzięki temu więcej by się wygrało (prowadzę Cypr)

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2007 17:51    #7
75 minuta to jednak trochę zbyt wcześnie na zastosowanie opcji gry na czas na maksimum. Ja zawsze stosuję dopiero od 80 minuty i rzadko suwak idzie maksymalnie w prawo. Jeżeli już to wtedy ustawiam podania na długie (bezpośrednie... direct - ostatnio gram po angielsku, jakoś tak lepiej ;) ), linię defensorów cofam trochę (suwak w tym miejscu jak się zmienia normalna na cofnięta - normal na deep ;) ) i gra defensywna (tak samo jak w przypadku lini obrony) i oczywiście gra z kontry.
Często działa, ale wiadomo, że nie zawsze.

Post pomocny

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2007 13:15    #8
Dobra rada: Nigdy nie odpuszczać rywalowi, jakikolwiek by nie był. Grać presingiem i ustawić agresywny odbiór piłki (oprócz obrońców środkowych). Gra na czas może spowodować że nasi piłkarze się rozleniwią, zdekoncentrują a co gorsze popełnią błędy które mogą zadecydować o wyniku meczu na naszą niekorzyść.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.