genie scout jak to dziala?

 rafal80 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2013, 18:44    #1
sluchajcie sciagnalem sobie genie scout 12 ale nie wiem jak sie nim poslugiwac chcialbym zrobic potege europejska z polskich druzyn typu podbeskidzie piast pogon flota zawisza itp prosze o konkretne porady jak to zrobic

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2013 18:51    #2
Genie Scout to program scoutujący jak sama nazwa wskazuję, a nie edytor. Od tego jest oficjalny edytor do gry, ewentualnie FMRTE (czyt. edytor czasu rzeczywistego).

 baross Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 09:38    #3
Może Ci za wiele nie pomogę ale... skończ używać tego typu programów zanim zaczniesz. Gra zrobi się nudna po kilku sezonach. Na prawdę nie ma sensu, a nawet jak wygrasz LM Podbeskidziem to jaka to satysfakcja? :)

 rafal80 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 10:14    #4
jesli mam nie uzywac takich programow to jak zrobic z takich klubow potege jak szukac ludzi jak nawet porzadnych scoutow nie ma?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 13:47    #5
To zacznij w końcu kolego myśleć lub odłóż ta grę na bok ( nie graj w nią ). Ja sam potrafię wyszukiwać itd. bez żadnych scoutów itd..Jeśli chcesz jechać na "dopalaczach" to ok twoja sprawa ale jak już ktoś wcześniej pisał nawet jak wygrasz LM Legią to i tak gó.no a nie satysfakcja.Bez urazy dla Ciebie jak coś i bez jakiegoś obrażania.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 wolf011 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 14:10    #6
Ale ten programik psuje save. Grałem Cracovią .. początek 2 sezonu, crash dump.. NIEPOLECAM!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.