Genialny przeciwnik

 heyah Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2004
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015, 01:03    Pytanie
Mam problem z Fm 15. Gram jedną z niższych lig w Afryce, na dodatku Claasena. Słabe zespoły, słabe atrybuty. Jest problem taki, że piłkarze rywali grają tak jakby do ich atrybutów w czasie meczu dodawano +5 punktów, albo więcej. Np. środkowy pomocnik, podania 1, przegląd pola 1, decyzje 1, technika 2, opanowanie 2 robi w meczu 88 podań na 90% skuteczności, w tym 5 kluczowych - pomimo ścisłego krycia, pressingu odpowiadającego mu zawodnika w mojej drużynie. Inny przykład napastnik wykańczanie 1, opanowanie 1, gra głową 2, skoczność 2 strzela mi 2 bramki po rogach w jednym meczu. Mój zespół też jest słaby, ale mam obrońców z kryciem na poziomie 6-9, odbiorem 7-9 - no lepszych niż beznadziejni rywale, ale i tak w meczu okazuje się, że zawodnik z dryblingiem 2, przyspieszeniem i szybkością 4 jedzie moich obrońców jak chce i lobuje mojego bramkarza. Czy to jakiś bug dodatku lig egzotycznych claasena czy co? Jak gram teraz 2 sezon to widzę czarno na białym, że atrybuty nie mają ŻADNEGO znaczenia. Przynajmniej na tak niskim poziomie. Przed chwilą analizowałem mojego pomocnika, niezły, technika 10, podania 10, strzał z dystansu 14! - ile bramek zdobył w 2 sezonach po strzałach z dystansu? - 1. mimo że ładuje co mecz po kilka strzałow. Tymczasem dziś przegrałem mecz gdzie w 2 minucie gość z 35 metrów strzelił mi bramkę, gość z atrybutem strzałów z dystansu 2. potem dobili mnie w tym meczu dośrodkowaniami lewego obrońcy z atrybutem dośrodkowania 2. Posłał 4 dośrodkowania w meczu, wszystkie celne i wszystkie z asystą mojego obrońcy (agresja 15, odbiór 8) po jednym padła bramka. Bug czy po prostu tak jest? bo zaradzić się chyba temu nie da?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 01:51    #1
Poczytaj o atrybucie "Stabilność Formy" :)

 heyah Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2004
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 09:18    #2
Ok, małą ilość goli mojego pomocnika można zrzucić na przypuszczalnie niski atrybut stabilność formy - chociaż poprzedni sezon i ocena na poziomie 6.94 na to nie wskazuje, ale może tak być tego nie sprwadzę bo się chyba nie da tego atrybutu zobaczyć? Ale co z graczami rywala? Wszyscy mają stabilność formy na max? Obrońca, o którym pisałem powyżej o dośrodkowaniach, skończył sezon z 74% skutecznością wrzutek, miał 14 asyst - przy atrybucie dośrodkowania 1, podania 1, technika 2. tylko odbiór ma niezły - 10 i krycie 7. Zawsze myślałem, że jak ktoś ma podania 1 to raczej słabo podaje... myślałem, że wysokość atrybutów ma znaczenie.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 23:13    #3
Nie, gracze rywala mogą mieć wyższy atrybut ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.