Gdy nie mozna wygrac meczu

 Youtuki Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2010, 16:41    Pytanie
Mam taki problem gram OFi polfinale 1 meczu wygralem Panathinaikosem 2-0 a 2 meczu nawed zrmisowac nie moge i rozne taktyki brobowalem i zawsze przegrywam tyle zeby nie przejsc dalej jak dla mnie troche oszukany fm skoro za kazdym razem bede przegrywal danym etapie pomoze mi ktos wygrac ten mecz przesle seva

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2010 19:23    #10
Idź na urlop może asystent ci wygra:)
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 psychofan Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2010 23:52    #11
dokladnie za duzo zachodu nawet by bylo z wlaczaniem po raz ktorys jednego meczu

 Brac0 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 07:24    #12
Ja s&l stosuję tylko gdy utracę kilka meczy(nagłe wyłączenie gry) i pamiętam wyniki, staram się rozegrać je z takim samym skutkiem i robie to do upadłego.
To co Ty robisz to oszustwo i odbiera to radosc z gry.

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 08:46    #13
[quote=Brac0]Ja s&l stosuję tylko gdy utracę kilka meczy(nagłe wyłączenie gry) i pamiętam wyniki, staram się rozegrać je z takim samym skutkiem i robie to do upadłego.
To co Ty robisz to oszustwo i odbiera to radosc z gry. [/quote]

Wez na wstrzymanie. Jak chce grac s&l to niech gra - nie ma w tym zadnego oszustwa skoro robi to dla wlasnej przyjemnosci i wcale mu to nie przeszkadza.
Pamietam taki 2-mez z Juve w ktoryms kolejnym sezonie gry w FM09. W pierwszym meczu (z tego co pamietam u siebie) wygrana spokojnie 4:0 i do drugiego spotkania przystepowalem na luzie - taktyka obronna + kontra + gra bez pospiechu - generalnie nigdy wczesniej sie nie zawiodlem na takim ustawieniu. a juz przewaga 4 bramek... Ale ten mecz byl inny - juz na poczatku spotkania rywale dostali karnego i moja czerwona kartke (oczywiscie potem sie okazalo ze nieslusznie) ale sie nie martwilem bo musieli by strzelic kolejne 3 bramki - oczywiscie strzelili je bez zadnych problemow a nawet 2 kolejne. Sedzia za ten mecz otrzymal note najnizsza jaka widzialem do tej pory - 3. A jedyne co moglem zrobic na durnej konferencji prasowej odpowiadac na pytania "jak sie z tym czuje" i zostac zawieszonym za sluszna krytyke sedziego. I tyle - FM przeszedl obok meczu do porzadku dziennego i nic sie nie stalo. W rzeczywistosci po takich meczach wywoluje sie prawdziwa burza - w FM mozesz tylko ponarzekac dziennikarzom co ma nikly wplyw na gre. Nawet nie mozna porozmawiac z zawodnikami.
Po tym meczu ze slosci mialem reset kompa i obolaly palec u nogi. Przez pare kolejnych dni jak widzialem znaczek FMa na pulpicie to chcialo mi sie tylko klnac. Ale potem oczywiscie wrocilem do gry i po zaladowaniu gry (i powtorzeniu kolejki ligowej bo save mam zawsze w piatek co tydzien) przegralem ten mecz 1:2 (sedzia znowu sie nie popisal bo moja bramka i 1 z bramek Juve paldy ze spalonego).
Czasem FM przeczy parwom logiki - ja nie pamnietam takiego przypadku by w LM jakas druzyna odrobila 4 bramki po 1 meczu (cos mi sie tylko kolacze Deportivo w okolicach 2000 roku). Nawet Real M. w meczu z ekipa z nizszej ligi i zapewne polamatorami nie dawal rady odrobic 4 bramek. Takie mecze sie poprostu nie zdarzaja... :/

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 13:13    #14
10 lat temu Wisła w PU przegrała 4:1 w 1 meczu z Realem Saragossa. W rewanżu do połowy przegrywała 1:0, jednak drugie 45 min to koncert graczy Białej Gwiazdy (zdołała strzelić 4 gole), doszło do dogrywki i zwycięstwa Krakowskiej ekipy po serii rzutów karnych karnych 4:3

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 15:50    #15
z tego co pamiętam, to jak Boruc zaczynał karierę w Celticu, w el.LM Celtowie nieoczekiwanie przegrali 5:0 z Artmedią Petrżałka, w drugim meczu między słupkami stanął Boruc i albo mecz zakończył się zwycięstwem biało-zielonych 4:0, albo 5:0 i odpadli w dogrywce/karnych
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 18:29    #16
[quote=McMoney]z tego co pamiętam, to jak Boruc zaczynał karierę w Celticu, w el.LM Celtowie nieoczekiwanie przegrali 5:0 z Artmedią Petrżałka, w drugim meczu między słupkami stanął Boruc i albo mecz zakończył się zwycięstwem biało-zielonych 4:0, albo 5:0 i odpadli w dogrywce/karnych [/quote]
Pamietam ten 2-mecz - Celtic nie odrobil wtedy strat z 1 meczu. Boruc gral chyba tylko w rewanzu. Po 1 meczu poprzedni bramkarz stracil miejsce w skladzie za to ze puscil 5 glupich bramek. Wiec to zly przyklad.

[quote=kamiQadze]10 lat temu Wisła w PU przegrała 4:1 w 1 meczu z Realem Saragossa. W rewanżu do połowy przegrywała 1:0, jednak drugie 45 min to koncert graczy Białej Gwiazdy (zdołała strzelić 4 gole), doszło do dogrywki i zwycięstwa Krakowskiej ekipy po serii rzutów karnych karnych 4:3[/quote]
Nie ten poziom (moj mecz to byl pol-final albo cwierc-final LM z tego co pamietam a na tym szczeblu zdarzylo sie to pewnie 30 lat temu a moze i wcale sie nie zdarzylo) - to raz. Nie ta klasa druzyn - to dwa. I to zenawet jak sie znajdzie w historii futbolu jakis przyklad to bedzie to tylko podwazenie zasady, bo "wyjatek potwierdza regule" - zawsze!

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2010 19:43    #17
W FM'ie często zdarzają się takie mecze gdy zespół X wygrywa w pierwszym meczu 4-oma bramki by w drugim przegrać wyżej z zespołem Y i odpaść. Zdarzały się takie wyniki (chociaż mi osobiście nie, ale zespołom prowadzonym przez komputer) na poziomie ćwierćfinału wzwyż. Raz miałem nawet taki przypadek, że na 4 pary ćwierćfinalistów, 3 z nich skończyły się w podobny sposób.

Azi - przypadek Deportivo to był sezon 03/04. Pierwszy mecz przegrali 1:4 by drugi na własnym stadionie wygrać 4:0. Potem Depor odpadło z Porto Mourinho :)
Polska Gola

 WYGRAMmecz Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2014
Skąd: WAWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2014 01:47    #18
WYgram mecz za 10 pln ( nie astytentem-bez urlopu) tylko jako Twoja osoba . oczywiście dopiero po wygranej wysyłasz kasę . pisz na maila

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.02.2014 o godz. 01:49

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2014 07:45    #19
Zawsze możesz dodać drugiego menadżera. A po meczu go zwolnisz.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.