Gazety i magazyny piłkarskie

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012, 17:45    #1
Jakie gazety piłkarskie czytają fani FM-a w tym kraju? Czy zdarza się Wam kupować jakieś magazyny piłkarskie?

Jako ciekawostkę powiem, że CM Rev wraz z portalem-matką CyberBall.pl ma lub będzie miało swoje kąciki na temat gier piłkarskich na łamach:

1) Magazynu piłkarskiego FourFourTwo
2) Tylko Piłka

Być może ktoś trafił na łamy naszego serwisu i forum właśnie po przeczytaniu jednej z notek w ww. tytułach?

Zapraszam do:
- komentowania swoich ulubionych pism/magazynów/gazet piłkarskich (no ewentualnie sportowych ogólnie)
- luźnej dyskusji o czym powinniśmy pisać w swoich kącikach, jak mamy przekonać innych, "nieprzekonanych", do Jedynie Słusznej Linii Football Managera? (no, ewentualnie FIFA lub PES?) ;)
- itp itd.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2012, 17:54

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 chwal01 Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:46    #2
ja czytam duzo z gazet to najczsciej przeglad sportowy a magazynow pilke nozna plus i czasami kupie sobie cos innego

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:10    #3
chwal01: hm, i nie ma przypadkiem nic w nich o FM-ie? ;)

Moim cichym i skrytym marzeniem jest sprawić, by w każdym dobrym piśmie/magazynie/gazecie o sporcie i piłce był kącik o grach piłkarskich Mr. Green Tutaj przykładowy kącik Wirtualna Piłka w tygodniku Tylko Piłka.

Wkrótce: tak jak wspominałem, także nasz kącik w FourFourTwo :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 19:10

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:14    #4
Speed, nie pokazuj tego starego kąciku :D Nowy jest ładniejszy, zielony, na backcoverze, ma tytuł, lead i więcej znaków ;)

http://www.cmrev(...)ilka.png
twitter.com/Ceyvol

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:16    #5
No i w dodatku na tym starym jest za to sexy fanka, która nie do końca jest sexy. :P ;)
no fajnie, fajnie, coraz więcej nas w prasie.
:kon:

;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 19:18

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:28    #6
Jeśli chodzi o gazety sportowe, to czytałem Piłkę Nożną, dopóki nie podrożała do 4 zł. Teraz inwestuję już tylko w miesięcznik Plus, chyba że w numerze danej gazety zobaczę coś naprawdę fajnego.

Przestałem kupować też "naszą" Tylko Piłkę, a to z prozaicznego powodu - z biegiem miesięcy stała się gazetą dla grających u buka. Jak ktoś obstawia i potrzebuje ciekawych typów, tabelek, wyników itp. to ta gazeta jest w sam raz dla niego. Zresztą TP chyba celowo idzie w ten target.

FourFourTwo kupuję wyrywkowo, ale teraz chyba zacznę regularnie ;)

Ale najlepsze plakaty i tak są w BravoSport \o/ W gimnazjum kupowałem, żeby sobie obklejać pokój. Z doświadczenia nie polecam GIGA Sport, bo plakaty były i pewnie nadal są tam słabej jakości, okładka często wprowadza kupującego w błąd co do ich wielkości, a do poczytania nie ma praktycznie niczego, same kolorowanki, chmurki i quizy (grupa docelowa: -10 lat). To nawet z BravoSport mogłem się dowiedzieć, że człapiący po boisku w meczach Wisły Kalu Uche "zawsze gra na 100 procent!"
twitter.com/Ceyvol

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:32    #7
ja czytałem regularnie Tempo całe wieki temu. Pewnie nikt z Was o takiej gazecie nie pamięta. Była bardzo rzetelna dopóki nie przejął jej PS. Pamiętam jak z wypiekami czytałem relacje z meczów swojego Podgórza.
@

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 19:59    #8
Jeszcze kilka miesięcy temu zaczytywałem się w Piłce Nożnej. Dziś wystarcza mi Przegląd Sportowy.
Znacie może jakieś ciekawe ziny/magazyny internetowe? Czytałem pierwszy numer Futbolmaga i wydał mi się dość interesujący.

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 20:05    #9
"Piłka nożna" - od 56 bodajże lat nr. 1 ;) ja kupuję dosyć regularnie od 1999 r., a od 2008 bardzo regularnie. Od tamtej pory mam roczniki bez 1-2 numerów. A poza tym czasem PN Plus i PS. A kąciki? Świetny pomysł :D Argumenty? 1 TO NIE JEST EXCELL !!!!!! ;) a potem z górki ;)

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 16:58    #10
Ja kupowałem dość regularnie FourFourTwo, prze parę miesięcy przestałem, ostatnio zachodzę do sklepu, a tam z 4,90 zrobiło się 6,90. Dziękuję, do widzenia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.