Garść pytań

 Lucyferius Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Skąd: LAziska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013, 03:16    #1
Witam szanowne grono Fmowców, zakupiła mi moja kobita w okolicy pażdziernika fma, jestem aktualnie dalej na mojej pierwszej rozgrywce rok 2025, wygrałem wszystko co sie da w lidze, lmach etc a mimo wszystko dalej jestem lamka i potrzebuje pomocy.

Po pierwsze jak można sprawdzić którzy piłkarz sie lubia?
Miałem taka sytuacje ze koleś z wysokim przywodztwem został kapitanem, ciagle byly napisy ze zespol nie ma motywacji z takim kapitanem a rok gdy trwala ta sytuacja byl najbardziej bramkostrzelny... wyniki po 5-10 zero dla mojego Lecha- nie jestem ich fanem wybrałem ich bo jak byłem maly moj swietej pamieci ojciec był ich fanem i Juskowiaka...:)
Wiec wracając do pytania czy gdzies można sprawdzic kto kogo lubi nie na zasadzie wpisu w informacje ze dany pilkarz lubi tego i tego a podziwia tego... jakas opcja ze klikam w niego i mi pokazuje caly jakis wykres reakcji... ja juz 2 dni szukam czegos takiego i nie umiem znalezc...


Po drugie:
Prowadzilem sobie ten lech cos w 2 czy trzecim sezonie wygralem juz lige mistrzow i czegos mi brakowalo- odkrylem ze mozna prowadzic reprezentacje:)))), zwolniono menagera reprezenatcji i spanikowalem :))) znowu Polska walczyla i wszystko przegrala z menagerem Rumakiem, w roku 2023 albo 2022 objałem reprezenatcje i z totalnymi lamerami gdzie najlepszy to bramkarz Szczesny majacy 35 lat- skads go znam:))) wygralismy puchar Eu:)))
Natomiast 90% mojej druzyny ma 2 gwiazdki... Mam tylko dobrego bramkarza.
Pytanie jest takie poniewaz jeden z zawodnikow w druzynie to moj pierwszy pilkarz z transferu, kupilem Bonka, takiego kontuzjogennego brazylijczyka w oknie transferow, ambitny , z umiejek z podzialu na gwiazdki srednia 4 gwiazdki od pomocnik srodek po napastnik srodek:))) z oceny punktowej 204-232 zależnie jaka pozycja i jakim wzorem licze przydatnosc pilkarza... wzory sam sobie opracowalem... jak sa jakies tez dajcie linki...
Wracajac do pytania- ten boniek mial cos 15-16 lat jak go kupilem i moze grac w reprezentacji Polski
(teraz ma cos 27 lat...majac 25 byl uprawniony do reprezenatcji wtedy zostalem menagerem naszego kraju), jakie kryteria musi spelnic pilkarz aby poza zlapaniem narodowosci mogl grac w naszej reprezentacji, ilu ich moze byc w druzynie?
Czy jestem w stanie zablokowac pilkarza opcja wycofaj z narodowej glownej i wziasc go do siebie?

Pytam gdyz to jest plan dlugofalowy, denerwuje mnie ze musialem wymyslec taktyke na Bonka tj taktyka jakby na facketa- tak to wyglada z lewa strona kolumny na automatach wspieraniu a prawa na ataku... z poczworna linia obrony....
Trudna do wyjasnienia taktyka ale bardzo dobrze sie spisujaca na zespoly majace gwiazdy na 3-5 gwiazdek .
Chce grac innymi taktykami w reprezentacji a poprostu w naszym kraju nie rodza sie gwiazdy... jakis Linety czy inny miekki bolek który ma od biedy 2 gwiazdki...

I tu sie klania pytanie nastepne trening- jak w 2013 zrobic aby ktos rozwijaj np tylko szybkosc...
Moge sobie wybrac 100% indywidualnego, w oknie treningu dac kondycja u gory, po boku i co z tego- kolesiowi sie rozwijaja wszystkie parametry... mam wszystkie budynki do treningu na max rozbudowane...
Nie jestem w stanie panowac nad treningiem, jest to o tyle uciazliwe iz kupuje z 5 mlodych co sezon i po 2-3 latach ich sprzedaje- nie powiem moj klb jest dzieki tym dzialaniom wyceniany na jakies 500 mln eu... ale i tak jestem 8 w najbogatszych... ale stac mnie na niemal wszystko wiedzac jak robic kontrakty...bo wiecej niz 70k wynagrodzenia dalej nie umiem dac...musze dawac bonusy....
W kazdym razie nie umiem mlodych ulozyc tak jak chce, pozytywne jest to ze jestem w stanie caly czas miec sklad ktory jest prawie nie do zabicia... ale wg mnie ciagle mu czegos brakuje--- jakbym umial sterowac treningiem...

Ostatnie pytanie: po jak widzicie jakies 12-13 latach nigdy mimo iz mam chba z 10 klubow filialnych, mam chyba ponad 10 scoutow, niesamowita wiedze moj klub nie wygenerowal w mlodych gracza na wiecej niz 3,5 gwiazdki a jak generuje juz te 3 gwiazdki to np pozbawiony ambicji.....
Mam w moich oczach sztab szkoleniowy + kadra zarzadzajaca lepszy niz menchester, arsenal i co z tego- tam co sezon pojawia sie gracz 4 lub 5 gwiazdek , owszem odkupuje go ale krew mnie zalewa oni maja caly czas gwiazdy a nasz kraj nie.

Co robie zle?
Wiedza scoutow np mojego menagera 18 nie pokrywa sie z wiedza klubowa?
np moja kadra jest z europy/afryki owszem mam tez filialne w afryce, moje mlodziki sa z roznych krajow ale maja pol gwiadki albo jedna...
Jak to poprawic- co robie zle, na co zwrocic uwage?

Pomożcie

 kamiLEWIZNA Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2013 14:02    #2
Prowadzilem sobie ten lech cos w 2 czy trzecim sezonie wygralem juz lige mistrzow

Stwierdzam, żeś pan oszukiwał. Niemożliwym jest wygrać polską drużyną w 2/3 sezonie LM.

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2013 14:14    #3
A jaka to wersja Fma ? Jak FM12 to i w drugim sezonie Lechem wygrasz LM.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2013 o godz. 14:15

Vaduz

 Lucyferius Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Skąd: LAziska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013 21:53    #4
A jak niby w ta gre mozna oszukiwac?
Nie mam zadnych edytorow, jesli o to pytasz... poprostu mysle.
Co za problem zrozumiec mechanike gry... grac kontre majac jednego szybkiego i dwumetrowych srodkowych i opanowane do perfekcji stale elementy w ofe...
Majac druzyne z zawodnikami na dwie gwiazdki jestes w stanie wygrac na przeciwnika z zawodnikami na 3-5 gwiazdek jesli wiesz jaka taktyke zastosowac, jesli przed meczem analizujesz przeciwny sklad...

W 202x zdobylem mistrza swiata poslka, europy... majac jednego dobrego zawodnika na 3,5 gwiazdki.. Polska...
Kwestia umiejetnosci, logicznego myslenia... i matematyki- to gra, sklada sie z cyferek- wystarczy umiec lepiej liczyc...i czasem miec farta.

Jak to pisze sama gra- Lech dziekuje patronowi etc:))))

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.12.2013 o godz. 21:54

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.