Forum - propozycje zmian

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012, 09:12    #1
Zapraszamy do dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami co do kształtu naszego forum dyskusyjnego.

Pierwszą widoczną zmianą od czasu startu jest zamiana kolejności for na stronie głównej - "Serwis" zamienił się miejscem z "Suflerem", ponieważ zauważyliśmy, że sporo użytkowników wrzuca tematy "suflerowe" do "Football Managera".
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 20:08    #2
Proponowałbym podzielić jakoś podforum "Piłka nożna", żeby tematy o poszczególnych klubach nie mieszały się z tymi o całych rozgrywkach czy o czasopismach piłkarskich.

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 21:53    #3
Można wiedzieć jak wygląda polityka moderowania na stronie? Rozumiem, że to ma być norma, że moderatorzy/administratorzy odnoszą się w bezczelny sposób do userów(najświeższe "masz urojenia";). Nie macie zamiar z tym nic robić, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz. OK, ale miejcie na uwadze, że to nie sprzyja pozytywnej atmosferze.

To jest kwestia własnie klimatu jaki ma tu panować, czy taki jak na CMF, gdzie od kłótni aż głowa boli, czy znacznie bardziej przyjazny.
@

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 21:55    #4
Mam ogólną uwagę, że Forum CM Rev jest mniej społecznościowe od CM Forum. Moderatorzy wybrani przez społeczność (nie ma takich) powinni mieć możliwość także karania redaktorów.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 22:02    #5
Pucek, bo tu na razie nie ma społeczności. Nie wiem gdzieś gdzieś rozmyła. Kiedyś więcej osób było którzy mają coś ciekawego do napisania Mejt, Kacpergawlo, Rdeq, Ceyvol itd. teraz piszemy tylko ja, Szemek, Jacko i Gilbert i to głównie flejmy. nie ma jakichś ciekawych materiałów które sprowokują do zaciętej dyskusji. Nie wiem, może transfuzja użytkowników CMRev musi trochę potrwać. Ale jestem zdecydowanie za wyborami modów, jest tylko jedno ale... z kogo wybierać? Wydaje mi się, że teraz modów jest za dużo. Wystarczyłby jeden góra dwóch w miarę rozgarniętych na ogarnięcie tego forum
@

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 22:19    #6
Nie jestem tak zorientowany, jak jeszcze niedawno, ale myślę, że mimo wszystko, ogólnie na CM Revolution jest teraz lepiej, a nie gorzej niż np. przed urodzinami. Może jest gorzej niż było kiedyś, ale nie lubię się z tym zgadzać i chyba nie mogę. Poruszyć ludzi może 3-5 osób (nawet czasem wystarczy jeden błyskotliwy autor!), żeby zaczęli być aktywni albo system, o którym pisałem kiedyś, a wiem, że coś podobnego (motywującego do aktywności) jest do zrobienia, bo pisał o tym Speed. Ogólnie, żeby robić serwis społecznościowy, to trzeba mieć myślenie społecznościowe. O to głównie chodzi mi z tymi moderatorami.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2012 10:33    #7
Wiecie, to jest forum mimo wszystko, które jest częścią strony, więc funkcje moderatorskie mają po prostu jej redaktorzy. CMF jest totalnie autonomicznym tworem, więc może sobie funkcjonować, jak tam sobie chce. Tutaj jednak porządkiem zarządzają - tak jak i wcześniej na Suflerze - redaktorzy.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2012 22:09    #8
Karanie redaktorów byłoby na tym forum tak wielką abstrakcją, że ta propozycja zakrawa na jakiś ponury żart :) Nie róbmy kontrrewolucji, dajmy Gabinetowi rządzić.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 10:05    #9
UWAGA! Ze względów wygody zmieniliśmy dziś domyślną ilość tematów/postów na stronie z 10 na 20. Wszyscy użytkownicy, którzy do tej pory mieli stronicowanie po 10 postów/tematów mają teraz 20. Jeśli ktoś jednak chciałby przywrócić poprzednią wartość, to może to zrobić oczywiście w swoich ustawieniach: http:(...)nia.html.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.