Forma

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014, 12:04    Pytanie
Nie wiem czy to dobry temat, więc jeśli coś to sorry.

Mój problem polega na słabej formie drużyny. Tak wiem każdemu zespołowi się to zdarza ale bez przesady.
Gram GKS Tychy. 1 sezon, 1 miejsce awans do Ekstraklasy, wygrywam prawie wszystko, tylko Puchar Polski odpadam w II rundzie. Przygotowania przedsezonowe... Przyznam się, że był tylko jeden mecz z Bydgoszczą, ale wygrałem 4:0 prawie rezerwami. Teraz kupiłem kilku o wiele lepszych zawodników niż w 1 sezonie. Pierwsze 2 mecze, jeszcze rozumiem. Remis po 1 z Górnikiem i wygrana ze Śląskiem 2:0, a teraz przedostatni w lidze przegrywam wszytsko, od czasu do czasu remis. Nie wygrałem żadnego meczu od tego ze Śląskiem. Co robić?

 kacperlito Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Gryfino
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014 13:57    #1
jak kupiłeś nowych graczy, może trening zmień na zgranie ? ;)

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014 16:09    #2
Jest ustawiony od początku.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.05.2014 o godz. 16:10

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2014 19:36    #3
2 sezon zawsze jest trudniejszy od pierwszego, wszyscy się już poznali na twojej taktyce. Tak chyba wszystkim działa gra, że po awansie jest łatwiej niż w 2 sezonie po awansie.

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2014 12:09    #4
Taktykę też zmieniłem, nie jakoś bardzo diametralnie, ale jednak.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.