Strona

Football Manager 2016 - wishlist

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2015 14:31    #61
A) Chciałbym aby stał się managerem w stylu brytyjskim, tzn trener ma ogromny wpływ na caly klub. Ja lubię kontrolować każde działanie.
B) Mozliwośc zgłaszania stadionu do róznych rozgrywek. Fajnie zagrać finał w swoim kraju, mieście a co dopiero na własnym stadionie.
C) Wplyw przy podejmowaniu decyzji o kontraktach sponsorskich.


D) Poprawić lub trochę urealnić przyznawanie nagród, choćby w Złotej Piłce, przez pierwsze 5-6 lat wygrywa Messi albo Krystyna. SI głosuje na nazwisko a nie na osiągnięcia, bo bywa że ci zawodnicy w grze gówno maja ale nagrody ida do nich. W realu też głosują na ich nazwiska ale ich statystyki meczowe dają zasadność nagrody.

Podobnie też z innym nagrodami. Kiedyś w Portugalii mimo zdobycia potrójnej korony nie zostałem managerem roku, dlaczego? Bo mnie nikt tam nie lubił, czyli de facto byl to konkurs na najpopularniejszego managera a nie najlepszego(nie byłem nawet na podium). Podobnie miałem w Holandii ale tam mnie lubili, sukcesy były ale nagrody nie. W portugalii równiez z indywidulanymi nagrodami byla sieka. W 11 sezonu moich 6, a nagrody indywidualne:
Mój GK puscił 12 bramek i mial najlepszy poziom formy w sezonie a trenerzy głosowali na takiego co puścil 25 - był 2
Miałem 3 najlepszych obrońców - 2 i 3 msc
Rondon strzelił w lidze 34 gole i miał 12 asyst, Martinez z Porto 16goli i chyba 5 asyst i 1/3 sezonu był kontuzjowany. Zgadnijcie kto nie dostał napastnika sezonu. :)

 matejand Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2015 17:36    #62
Popieram likwidację PA - zawsze można być lepszym. Poza tym denerwuje mnie, że wg managera część nacji jest bardziej uzdolniona piłkarsko. W ostatniej wersji zdobyłem z Legią wszystko ale nie chciało mi się dalej grać bo moi wychowankowie byli za słabi, żeby wskoczyć do I składu. Ogólnie w całej Polsce poprawił się stan szkółek a wonderkindów było jak na lekarstwo. A przecież Polska była dwa razy trzecia na świecie więc nie mamy żadnych genetycznych ograniczeń. Przykłady Belgii i Szwajcarii pokazują, że chodzi wyłącznie o szkolenie. Na świecie jest mnóstwo piłkarskich perełek trzeba je tylko dokładnie oszlifować.
Ponadto szczegóły:
-większe znaczenie dietetyki, żeby niektórzy zawodnicy wracali z nadwagą.
-nieustanna poprawa mediów, może więcej tabloidyzacji?
- udoskonalony casus Diego Maradony - gość stroi fochy, przepija swoje życie, rozbija szatnie itd.
- udoskonalenie reżimów treningowych od lat postuluje do powrotu do starego dobrego CMa. (to była frajda zrobić wariata z juniora z własnym treningiem).
- urealnienie relacji między zawodnikami a managerami


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pewnie w przyszłości
-wprowadzenie drużyn juniorskich ale bez zlikwidowanego albo chociaż zmieniającego się PA, taka liczba juniorów nie będzie miała sensu.
-odwzorowanie rzeczywistych realiów poszczególnych lig. Widzew zdegradowany do IV ligi, w Rumuni w LE gra 8ma drużyna bo lepszych nie dopuszczono, w Anglii dostają coraz lepszą kasę za kontrakty telewizyjne itd. Żeby nie wszystko było takie jednowymiarowe.

 Oskar77 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2014
Skąd: koło Krakowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2015 19:14    #63
A ja bym chciał jakieś zdarzenia losowe, np. piłkarz opuszcza zgrupowanie bo tata w więzieniu (Cavani), właśnie rodzi mu się syn i musi zejść w przerwie itp. itd. :D

 taszynmeser Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2015 13:04    #64
Witam! Widzę tutaj pare fajnych pomysłow, może kogoś powtórzę ale oto moje pomysły
1 Fajnie było by gdyby za zgromadzoną kase za prace mangera można było kupić sobie klub i po zakńczeniu kariery go prowadzić, czyli szukać sponsorów zatrudniać i zwalniać managera, finansować transfery, rozbudowywać infrastrukturę.
2 Żeby było można np jeśli prowadze reprezantacje, to składam prośbe do ZPN aby zorganizować u nas turniej np ME lub MŚ.
3 Przez kilkanaście sezonów spędzonych w naszej lidze, stwierdziłem że pojawia się mało talentów pokroju np: Lewego, za to napakowanych Brazylijczyków i Włochów itp. jest pełno, także wraz z rozwojem ligi wyższe współczynnik lepszy ranking nic sie nie zmienia w kwestii premii od TV oraz za zdobyte puchary, nadal są to jakieś marne grosze.
4 Grając Koroną po kilku sezonach udało mi się odnieść sukces w Europie, miałem fajnych piłkarzy, reputacja ligi wzrosła mieliśmy 2 miejsca w LM niektórzy oprócz mnie także grywali w fazie grupowej LM, mimo to nie potrafili wykorzystać pieniędzy ani wzrostu reputacji ligi aby sprowadzać lepszych piłkarzy i tak między moim klubem a resztą ligi powstał ogromny dystans.
5 Dobrze było by gdybysmy mieli wgląd w akademię juniorską, tak aby za młodu wyłapywac potencjalne gwiazdy.

 kolasacz Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 19:26    #65
Żeby była lepsza grafika ceremonie wręczania pucharów nagród medali np. na mistrzostwach świata w finale ligi mistrzów więcej talentów, żeby Ronaldo Messi ze swoimi umiejętnościami przewyższali w statystykach resztę zawodników i byli tacy dwaj trzej na 10 lat w słabych klubach ligach czasem występowały talenty, które mogą stać się gwiazdami europejskiego foot bolu było kilka profili menadżerów Brytyjski Hiszpański Polski lepszy dyrektor do spraw sportowych lepiej zarządzał finansami klubu i lepiej pozyskiwał piłkarzy finanse kiedy polska drużyna dostaje się do ligi mistrzów i przechodzi fazę grupowa w ten sposób zarobione pieniądze można było od razu wydać na bazę treningowa szkółkę juniorów scouting pojawiła się opcja ile chcesz zainwestować w scouting i w zależności od sumy znajdowali się młodsi lepsi piłkarze, żeby było ruchome PA, a nie zawodnik zdobywa 4 razy koronę króla strzelców i ma dalej 115 usunął bym tryb classic zadania wprowadził w trakcie trwania sezonów w pełnej symulacji dodał bym możliwość oddania większej władzy asystentowi, który w zależności od umiejętności będzie dobierał lepsza taktykę pod zawodników lepiej ich motywował i większej władzy dyrektorowi ds. sportowych, który lepiej by sprowadzał im lepszy tym lepsi zawodnicy ( w zależności od jego upodobań młodzi perspektywisyczni albo starzy wyjadacze) i sprzedawał za lepsze pieniądze niepotrzebnych lub czołowych Po to, aby pozyskiwać fundusze na dalszy rozwój i jeszcze jedno im lepszy scouting i lepsza szkółka juniorów tym więcej juniorów z wysokim potencjałem z większej ilości miast lub nawet krajów, no i tyle no może jeszcze możliwość inwestowania w szkółki za granicami kraju lub w innych miastach w kraju na tym koniec.

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2015 20:22    #66
A ja to wielkich wymagań nie mam :) niech usuną błędy, dopieszczą niektóre ważne aspekty gry jak scouting, media i relacje na linii piłkarz<>menadżer, piłkarz<>klub, klub<>kibice, jakos to ożywić, wprowadzić jakieświeksze emocje.

1. Z transferami i pensjami sobie poradziłem współczynnikami w edytorze, gra mi sie świetnie.
2. Kontuzje - nie mam problemu, lekko skorygowane współczynniki edytorkiem.
3. Newgeni też ładnie się rodzą :)

To co ja bym chciał to przede wszystkim lepszy silnik meczowy! Zarówno graficznie jak i fizyka ruchu.

Generalnie grze brakuje duszy, po paru latach staje sie schematyczną młócką. Gdzie charaktery piłkarzy? Gdzie fochy kibiców? Gdzie wkurwiające media? No i przede wszystkim gdzie emocje związane z wielkim meczem? Finał LM mojej Legii z Barceloną rózni się niewiele od pojedynku z Zawiszą, jeśli idzie o emocje i podgrzewanie atmosfery. Tyle

 mkuzmicz Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2015 03:45    #67
Możliwość deklaracji przez menedżera w dowolnym momencie sezonu o odejściu z klubu po:
- braku wywalczenia awansu
- braku osiągnięcia dobrego miejsca
- spadku drużyny do niższej ligi

 mkuzmicz Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2015 05:41    #68
Co oczywiście wiązałoby się z odpowiednią reakcją zarządu/zawodników/kibiców

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2015 15:53    #69
Strasznie mnie irytuje, że nie mozna dodawać do shortlisty zawodników obecnego klubu w którym się pracuje. Chyba że ja oczymś nie wiem :D

 bart(KSC) Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2015 08:47    #70
Przy negocjacjach kontraktu z zawodnikiem przez np. Dyrektora sportowego, chciał bym aby była możliwość odznaczenie niektórych klauzul.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.