Strona

Football Manager 2016 - wishlist

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015, 11:25    #1
Do premiery FM-a 2016 pozostało około pół roku, więc może warto zacząć już temat typu koncert życzeń.

W tym miejscu piszcie, jakie nowości chcielibyście zobaczyć w Football Managerze 2016 - nieważne czy to trywialna drobnostka, czy całkiem nowy tryb. Jeżeli macie ciekawą wizję ulepszenia naszej ulubionej gry, nie wahajcie się nią podzielić. Najlepsze pomysły spiszemy i przedstawimy na Forum SI. Kto wie, może ktoś z was rzeczywiście przyczyni się do nowego, lepszego FMa?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 12:43    #2
Żeby 2. i 3. liga polska była w podstawowej edycji i bazie FM'a, a na Steamie "osiągnięcie" Polski bohater, czyli awans z 3. ligi do Ekstraklasy polskiej. Byłaby to fajna drobnostka, mały ukłon dla polskiej sceny FM'a i dla pracy ( bardzo dobrej) naszych researcherów.
A do RM ( chociaż się w to nie bawię) - licznik wczytań czy jakiś zapis w chmurze, żeby nie można było bawić się w S&L bezkarnie.
E: btw. Bolson PW ;]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2015 o godz. 12:53

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 16:52    #3
Pomysłów jest sporo ale na razie wymienię te:

Chciałbym:
- aby w poleceniach taktycznych można było zaznaczyć, aby zawodnik faulowany w polu karnym nie wykonywał jedenastki.
- byłoby fajnie jeżeli moglibyśmy zaczynać grę w każdym wybranym przez siebie miesiącu (np. w kwietniu na kilka kolejek przed końcem sezonu)
- aby SI (na razie w najsilniejszych piłkarsko krajach) wprowadzało na bieżąco updatowane realne wydarzenia z lig (wyniki, kartki, gole) - abyśmy mogli zacząć grać np. 15 października z rzeczywistą sytuacją jaka jest obecnie w danej lidze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2015 o godz. 16:53

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 17:54    #4
1. Żeby można było negocjować z klubem transfer w trwającym okienku piłkarza, któremu kończy się za pół roku kontrakt i podpisaliśmy z nim już umowę- wiadomo, transfer za odpowiednio niższą cenę, jak w życiu. Brakuje mi tego jak cholera.
2. Oba pomysły SuperZiemniaka są zdecydowanie ok- chociaż w drugim moim zdaniem wystarczy by w statusie gry, obok liczby zapisów była wyświetlona liczba wczytań.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 17:59    #5
[quote="belzebub666"]1. Żeby można było negocjować z klubem transfer w trwającym okienku piłkarza, któremu kończy się za pół roku kontrakt i podpisaliśmy z nim już umowę- wiadomo, transfer za odpowiednio niższą cenę, jak w życiu. Brakuje mi tego jak cholera.
2. Oba pomysły SuperZiemniaka są zdecydowanie ok- chociaż w drugim moim zdaniem wystarczy by w statusie gry, obok liczby zapisów była wyświetlona liczba wczytań.[/quote]

1. Takie coś już jest :)
2. Dzięki. Z tą liczbą wczytań to zaproponowałem ( tak jak i pierwszą zmianę) na forum SI i chwilę później jakiś cheater powiedział, że to łatwo będzie można obejść i podał sposób ( już zapomniałem jaki). Ktoś inny zaproponował zapisy w chmurze, bez możliwości ingerencji edytora i dużej ilości wczytań, czy coś w tym stylu.

 clueless Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 18:56    #6
Możliwość stworzenia szczegółowej historii kariery menedżera - ilość meczów i bramek w poszczególnych sezonach w wybranych klubach, role w sztabach szkoleniowych i inne takie - dająca lepsze "wbicie się" w świat gry zamiast pojawienia się w nim kompletnie znikąd. Dla niechętnych do takiej zabawy możliwość automatycznego wygenerowania takiej historii lub kompletnego jej pominięcia (tak, jak to wygląda obecnie).
why do you hate?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 19:06    #7
Niech naprawią to, co już jest. Nie chcę żadnych nowości i kolejnych bugów. Miło by było wreszcie zobaczyć poprawnie działający scouting albo transfery.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.05.2015 o godz. 19:07

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 19:12    #8
co jest takiego strasznego w scoutingu? Bo przy transferach rozumiem, że o kwoty z sufitu się rozchodzi

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 19:14    #9
SuperZiemniak- wydaje mi się że taka opcja jest tylko wtedy, gdy dany gracz ma status "odchodzi na wolny transfer". Normalnie gdy dany gracz zaakceptuje ofertę mojego kontraktu, to gdy po tym fakcie kliknę w okno "złóż ofertę", to wyskakuje coś w stylu "ten gracz zaakceptował już ofertę kontraktu" i nie można prowadzić rozmów w sprawie transferu. No chyba ja jestem upośledzony i można to robić w jakiś inny, prosty sposób?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2015 19:24    #10
jest opcja. Nie mam odpowiedniego screena na podorędziu, ale jest mniej więcej tak:
gadasz z gościem o kontrakcie, po targach on to przyklepuje, a ty potwierdzasz. Wyskakuje wiadomość w skrzynce, że "ten a ten przejdzie do klubu". I na dole tej wiadomości jest czasami ( jeżeli klub chce ci go wcześniej oddać i zarobić ergo nie potrzebuje go przez ostatnie pół roku) "Kup teraz" ( prawy dolny róg) i wyświetla się wiadomość "Klub x chcę y ( zazwyczaj bardzo mało) za wcześniejsze oddanie ten tego". Nie zawsze jest taka opcja.
Mi się trafiła taka sytuacja z Bebe z ligi portugalskiej do Wisły.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.