Football Manager 2016 - nieznany błąd

 Creayzit Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2016
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2016, 16:12    Pytanie
Witam od 2 tygodni mam pewien problem z grą. Przy odpalaniu wyskakuje komunikat " nie udało sie uruchomić gry ( nieznany błąd ). Jednak po wejściu do folderu gdzie mam zainstalowaną grę to po odpaleniu wyskakuje następujący komunikat : "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do tego elementu." Chciałbym jeszcze dodać że raz miałem już coś takiego ale wtedy trochę poczytałem i to naprawiłem, ale teraz nie wiem co mam robić. Czy ktoś miałby może pomysł jak to naprawić.

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2016 22:40    #10
Zapomniałem jeszcze o Visual C++ Redistributable, trzeba posiadać zarówno wersje x64 jak i x86

 Creayzit Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2016
Skąd: Wodzisław Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2016 17:15    #11
Ja próbowałem to naprawić przez 2 miesiące, próbowałem wszystkich rozwiązań i tydzień temu zrobiłem format komputera i wszystko działa poprawnie. Wydaje mi się, że jakiś plik lub program przeszkadzał FM-owi dlatego po formacie uważam co pobieram, żeby znowu się to nie powtórzyło :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.