Strona

Football Manager 2016 - błędy w grze

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 12:53    #61
Czy tylko u mnie cholera jasna jakkolwiek nie ustawie defensywy to dostaje piłki za plecy?! ustawiam ich głęboko a i tak dostaje piłki za plecy..

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 13:23    #62
[quote="youngroscoe"]Czy tylko u mnie cholera jasna jakkolwiek nie ustawie defensywy to dostaje piłki za plecy?! ustawiam ich głęboko a i tak dostaje piłki za plecy..[/quote]

a jak ustawiłeś obrońcom pressing? I defensywnym pomocnikom, jeżeli ich masz? Czy ustawiłeś defensorom grę na spalonego?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2015 o godz. 13:24

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:44    #63
znacznie mniej pressingu, żeby się nie rozłazili, def nie mam. gram 4-4-1-1, nagminna jest sytuacja, że przeciwnik jeden strzał i gol.

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:49    #64
[quote="youngroscoe"]Czy tylko u mnie cholera jasna jakkolwiek nie ustawie defensywy to dostaje piłki za plecy?! ustawiam ich głęboko a i tak dostaje piłki za plecy..[/quote]

Zanalizuj z jakich pozycji najczęściej posyłane są te długie podania. Wprowadź pressing na tych pozycjach. Oczywiście wraz głęboką linią obrony i tym prssingiem powstaną duże odległości w środku pola, ale chyba sobie poradzisz z tym problemem :)

 RyBaACM1987 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Dzierzgoń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:59    #65
witam, spotkał się ktoś z Was z przypadkiem.. w 70 minucie chciałem przeprowadzić zmianę, wtedy na szybkości, jakby przeskoczyło na 90 minutę i zakończyło mecz, dopiero zauważyłem ze straciłem bramkę, chociaż nie było żadnej informacji wiadomo, przynajmniej migający pasek nic no to pół biedy, może nie zauważyłem, ale gdy przeniosło mnie na rozmowy po meczu z drużyną po wykonaniu z tego chciałem kliknąć wyjść meczu, jednak nie działało, spacja również, po grze mogłem się poruszać, tylko nie dało się przejść do przodu. Zakończyło się zamknięciem fma :) ale nie ma co narzekać i tak gra sprawia dużo przyjemności :) pozdro

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 15:01    #66
[quote="RyBaACM1987"]witam, spotkał się ktoś z Was z przypadkiem.. w 70 minucie chciałem przeprowadzić zmianę, wtedy na szybkości, jakby przeskoczyło na 90 minutę i zakończyło mecz, dopiero zauważyłem ze straciłem bramkę, chociaż nie było żadnej informacji wiadomo, przynajmniej migający pasek nic no to pół biedy, może nie zauważyłem, ale gdy przeniosło mnie na rozmowy po meczu z drużyną po wykonaniu z tego chciałem kliknąć wyjść meczu, jednak nie działało, spacja również, po grze mogłem się poruszać, tylko nie dało się przejść do przodu. Zakończyło się zamknięciem fma :) ale nie ma co narzekać i tak gra sprawia dużo przyjemności :) pozdro[/quote]

fajnie by było jakbyś zgłosił ten błąd do sigagames, wiadomo, że takie rzeczy nie zdarzają się często, ale lepiej jakby wcale ich nie było ;)

 mg10 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 19:44    #67
Niedawno kupiłem grę Football Menager 2016
Dziś niestety nie mogę jej włączyć.
Restartowałem kompa i nie pomaga.
Pojawia się następujący komunikat:

Fatal Error (....)
Unhandled exception in the Host Library ( thread 624 )
Try restarting the application. If the problem persist, contact the product customer support.

Detailed error information:
Type: class RemoteControl::Transceive::Exception
(...)
Message: Unable to create process C:\Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2016\helper.exe ( error code 2)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 20:40    #68
ej jak dodać dodatki z warsztatu steam, zasubskrybowałem, ale jak wchodzę w pobrane pliki to ich nie widzę i nie ma nigdzie opcji zainsataluj jak w poprzednich wersjach.

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 20:41    #69
stwierdzam, że coś z tą grą nie tak, przeciwnik miał 9% (!!!) procent posiadania piłki w pierwszej połowie, atakowałem cały czas! a i tak przegrałem..

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 20:56    #70
[quote="youngroscoe"]stwierdzam, że coś z tą grą nie tak, przeciwnik miał 9% (!!!) procent posiadania piłki w pierwszej połowie, atakowałem cały czas! a i tak przegrałem..[/quote]

LOL

Zapodaj skrinem. Wiem, że w becie był taki bug, że jedna strona miała strasznie małe posiadanie piłki - wtedy połowa meczu mijała bez żadnej akcji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2015 o godz. 20:57

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.