Football manager 2012 brak kodu steam

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013, 17:57    Pytanie
Witajcie

Kupiłem ostatnio na aukcji, zafoliowany podobno nowy i nie rozpakowywany Football manager 2012.

W pudełku po rozpakowaniu mam DVD, kartę rejestracji elektronicznej i instrukcję.

Z tyłu instrukcji powinien znajdować się kod Steam. Jednak nie ma go tam, jest biały pasek i nic więcej.


Powiedzcie mi czy tam powinna być jakaś naklejka? Czy też może klucz powinien być nadrukowany?

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 18:41    #1
Potrzebuję tylko jednej informacji:

Czy klucz jest NADRUKOWANY czy też NAKLEJONY z tyłu instrukcji.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 09:21    #2
Ale nie zarejestrujesz drugi raz tej samej gry na steam ;] Facet cie zrobil w konia, bo teraz gra sobie na steamie a ty dostales sama plytke, bo o ile pamietam, w 2012 nie ma klucza, jest tylko rejestracja via steam ;] Przykro mi. Trzeba bylo nie skapic i kupic nowa gre, albo kupic konto steam z zarejestrowanym FM.

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 11:41    #3
Nie rozumiesz... to jest normalna sklepowa pudelkowa zafoliowana gra. Wiem, ze gre instaluje sie poprzez steam, jednakze potrzebny jest klucz aktywacyjny ktory i tutaj pytanie jest nadrukowany czy naklejony z tylu instrukcji?

Gra byla zafoliowana i kupowalem ja jako nowa. Problem nie jest w tym ze klucz jest wykorzystany, tylko ze po prostu go nie ma. Jesli powinien byc nadrukowany, to znaczy ze trafilem trefny egzemplarz, jednak zapewne wystarczy zwrocic sie do cdprojekt i dostane klucz. Jesli zas to naklejka, to w zaden sposob nie udowodnie ze to nie ja ja odkleilem.


Sorry za znaki, pisze z tabletu.

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 12:11    #4
U mnie ten kod jest nadrukowany.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.