Football Manager 2012 aktualizacja

 ax2y3 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2014, 14:18    #1
Elo ziomale. Elo elo 320. Mam pytanie. Czy jest jakaś aktualizacja składów z ostatniego okienka transferowego do FM 12. Tak sobie przypomniałem o tej grze, którą kilka lat temu kupiłem i chce wiedzieć czy można gdzieś pobrać aktualizacje składów.
Znalazłem tylko aktualizacje na dzień 2014r. marzec.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2014 18:19    #2
[quote="ax2y3"]Elo ziomale. Elo elo 320. Mam pytanie. Czy jest jakaś aktualizacja składów z ostatniego okienka transferowego do FM 12. Tak sobie przypomniałem o tej grze, którą kilka lat temu kupiłem i chce wiedzieć czy można gdzieś pobrać aktualizacje składów.
Znalazłem tylko aktualizacje na dzień 2014r. marzec.[/quote]
Po 1. Odpowiadam na Twe pytanie, nie ma i nie będzie.
Po 2. Na następny raz szukaj na forum, a nie spamuj po raz enty tym samym tematem, bo tylko syf się robi.
Pozdrawiam.

 ax2y3 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2014 18:31    #3
coś się koledze pomyliło, bo ja po raz pierwszy się pytam więc jaki spam?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.10.2014 o godz. 18:31

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.10.2014 02:33    #4
[quote="ax2y3"]coś się koledze pomyliło, bo ja po raz pierwszy się pytam więc jaki spam? [/quote]
TY się pierwszy pytasz, ale inni pytali masę razy, więc taki to spam.
I pytali jakieś kilka tygodni czy 2 miesiące temu, było mówione, że NIE BĘDZIE robionego ŻADNEGO updatu nowego.
MOŻE w co wątpię znajdziesz gdzieś indziej, typu nie polskie uaktualnienia itp. Ale naprawdę WĄTPIĘ.
http://www.cmrev(...)l?page=0
chociaż masz tutaj napisane, że nie ma updatu, bo te niby to jakieś fejki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.