FM-owe triki i porady - problemy i gotowe rozwiązania

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012 22:14    #11
[quote="piotrp504"]Witam
fajny temat
ale mam pytanie jak sprzedać zawodnika którego nikt nie chce kupić gram Qpr
i chce sprzedać Andy Johnsona cena wyjściowa to 12mln euro zeszedłem na 5 baniek i dalej cicho
powiecie mi że to dobry zawodnik ale u mnie nie łapię się do nawet do rezerw pierwszego zespołu
jak sprzedać może rzeczywiście ustalić raty to będzie to co radzicie a co myślicie o sprzedawaniu zawodników powyżej 30paru lat poza bramkarzami [/quote]

Johnson podpisał kontrakt z QPR 18 czerwca 2012 roku, więc choćbyś go wystawił za 1 funta, to w tym sezonie nie odejdzie. Musi u Ciebie posiedzieć przynajmniej przez rok, bo wątpię żeby chciał iść na wypożyczenie.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2012 00:51    #12
Jeśli z jakimś klubem toczymy korespondencyjny pojedynek, i w każdej kolejce modlimy się, żeby nie odnieśli zwycięstwa, możemy sprawdzić w ich terminarzu, z kim grają następne spotkanie, by kilka dni przed meczem wyrazić zainteresowanie którymś z czołowych zawodników rywali zagrażającej nam drużyny, najlepiej najskuteczniejszym napastnikiem, który wówczas będzie stawał na głowie, żeby dobrze wypaść w najbliższym spotkaniu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2012 o godz. 00:52

 Javier Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Kozienice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 15:16    #13
Reprezentacja to władza.

Jeśli znudził Ci się aktualnie prowadzony przez Ciebie klub i planujesz zmiany, bądź prowadzisz kadrę, ale chciałbyś spróbować się w jakimś konkretnym klubie (musisz mieć reputacje odpowiednią co do klubu, jedyny warunek), ale niestety czekasz, i czekasz aż zwolnią trenera aktualnego, i się doczekać nie możesz, to wtedy na pomoc przychodzi stanowisko Asystenta w kadrze.

Prowadząc Newcastle, po 5 sezonie przejąłem kadrę, zaczęło mi się nudzić, więc upatrzyłem sobie Celtic. Długo nic się nie zmieniało, aż wpadłem na pomysł by zaproponować ówczesnemu menadżerowi role Asystenta. Zgodził się. Wczytałem grę, spróbowałem z Manchesterm United - zgodził się. Chelsea - zgodził się, Arsneal - zgodził się. Nie gwarantuje że w każdej sytuacji, każdy menadżer się zgodzi, jednakże daje to spore pole manewru mimo wszystko...

Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.