FM2013 Problem

 bernix1897 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2012
Skąd: Radom(iak)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013, 12:40    Pytanie
Witam.
Mam nietypowy problem z fm 2013 .Zaznaczam, że mam oryginalną pudełkową wersje z MM. Mam rok 2020 Gram Juve i Włochami i od jakiegoś czasu zobaczyłem ze nie mogę zgłosić swoich(wybranych przeze mnie) zawodników do LM tylko muszę wybrać wybór automatyczny bo inaczej nic się nie dzieje. (Klikam w to pole LPM w ten prostokącik Wyb i nic).Nie moge kontynuować gry bo nie spełniam wymogów. Próbowałem także przeinstalowania i tworzenia nowej kariery(bez rezultatów). Proszę o pomoc w naprawieniu tego.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.07.2013, 12:42

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 18:27    #1
Jeśli dobrze rozumiem to nie możesz kliknąć przycisku by usunąć jakiegoś gracza i wstawić na listę innego. Jeśli tak to ja sobie radzę w ten sposób że klikam myszką na WYB i przejedżam myszką w dół tak jakbym przesuwał ikonę na pulpicie i wtedy dopiero otwiera mi się lista z "usu" i "Wyb"

Chyba o to Ci chodziło, pozdro;)

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 21:56    #2
[quote="bernix1897"]Witam.
Mam nietypowy problem z fm 2013 .Zaznaczam, że mam oryginalną pudełkową wersje z MM. Mam rok 2020 Gram Juve i Włochami i od jakiegoś czasu zobaczyłem ze nie mogę zgłosić swoich(wybranych przeze mnie) zawodników do LM tylko muszę wybrać wybór automatyczny bo inaczej nic się nie dzieje. (Klikam w to pole LPM w ten prostokącik Wyb i nic).Nie moge kontynuować gry bo nie spełniam wymogów. Próbowałem także przeinstalowania i tworzenia nowej kariery(bez rezultatów). Proszę o pomoc w naprawieniu tego.[/quote]
Alternatywą jest chodzenie na jednodniowy urlop, ale to krótkoterminowe.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.